Niestety, nowotwór okazał się silniejszy. Fani zalewają się łzami, wszyscy kochali jego filmy

Niestety, nowotwór okazał się silniejszy. Fani zalewają się łzami, wszyscy kochali jego filmy Źródło: unsplash.com

Nowotwór niestety okazał się silniejszy. Choć on walczył wytrwale o swoje zdrowie, nie był w stanie pokonać okrutnej choroby. Poniedziałkowym wieczorem media obiegła smutna informacja o jego śmierci. Wszyscy kochali jego filmy, ogromna strata.

Nowotwór to podstępna choroba, która może zaatakować każdego bez względu na wiek, płeć, stan majątkowy czy życiowe osiągnięcia. Co gorsza, istnieje wiele przypadków, które niemal od samego początku tragicznie przesądzają los chorego. Choć tym razem wszyscy byli wręcz przekonani, że chorobę uda się przezwyciężyć, najczarniejszy ze scenariuszy i tak się wypełnił. Fani pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. 

Media nagle obiegła informacja o jego śmierci. Niestety, nowotwór okazał się silniejszy 

Jak donosi Onet, na dobre odszedł od nas Joel Schumacher, reżyser "Linii życia", "Upadku", "8 milimetrów", "Klienta", "Batman Forever" oraz "House of Cards", odkrywca takich gwiazd, jak: Colin Farrell, Gerard Butler i Matthew McConaughey nie żyje. Joel Schumacher stoczył długą i wyczerpującą z nowotworem, której niestety nie dał rady. Wieść o jego śmierci spadła na wszystkich niczym grom z jasnego nieba. W głębokiej rozpaczy pogrążyli się nie tylko krewni i przyjaciele, ale i oddani fani. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Onet przypomina, że Schumacher już od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie filmem. Po śmierci ojca całe dnie w pobliskim kinie, pochłaniając całą wiedzę z nim związaną. Błyskawiczni zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Znany był ze swej wszechstronności i umiejętności płynnego poruszania się między rozmaitymi gatunkami filmowymi. Choć swoją przygodę z tym świecie rozpoczynał jako kostiumolog w latach 70., w latach 90. nastąpił prawdziwy i historyczny przełom jego kariery. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy z zapartym tchem czekali na oficjalne potwierdzenie. Łukasz Szumowski nie pozostawił wątpliwości

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Wtedy to zyskał zyskał projekty takie jak: "Linia życia" czy "Upadek". To był dopiero jednak przedsmak tego, co czekało go w kolejnych latach. Kariera nagle nagrała rozpędu. Do ostatnich dni zdobywał cenne doświadczenie i odnosił kolejne sukcesy, wspinając się po szczeblach sławy. Jego śmierć to ogromna strata dla całego środowiska filmowego. Odszedł, mając 80 lat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Zapadła ostateczna decyzja. Od 1 lipca Polacy będę musieli płacić wyższy podatek, nikt go nie uniknie; wiadomo już, za co zapłacimy więce
  4. Dramat Kazimierza Marcinkiewicza. Z bezradności załamuje ręce
  5. Sytuacja jest katastrofalna. Część Polski objęta czerwonymi alertami, wprowadzono najwyższy możliwy stopień zagrożenia
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News