Dowiedziała się, że ma nowotwór. Po tej informacji dokonała przerażającej rzeczy na swojej córce

Dowiedziała się, że ma nowotwór. Po tej informacji dokonała przerażającej rzeczy na swojej córce Źródło: Imgur

Nowotwór był dla niej szokującą diagnozą, kobieta kompletnie się załamała. To, co 29-latka zrobiła po usłyszeniu okropnej informacji, jest przerażające.

Nowotwór został zdiagnozowany u 29-latki, kobieta była przerażona diagnozą, którą usłyszała. To, co zrobiła później jest niewiarygodne. Szokujące doniesienia obiegły media na całym świecie, zachowanie kobiety oburzyło wszystkich. Nikt nie przypuszczał, że może być tak okrutna.

Nowotwór to diagnoza, która załamała 29-latkę

Kobietę znaleziono leżącą na śniegu i jęczącą z bólu. Rosjanka była niemal naga, twierdziła, że nie czuje kończyn i błagała o pomoc. Okazało się, że kobieta wyskoczyła z 8 pięta jednego z bloków w mieście Nowosybirsk na południowo-zachodniej Syberii. Maria Russkikh przeżyła upadek, a okoliczni mieszkańcy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Medycy udzielili jej pierwszej pomocy i przetransportowali do okolicznego szpitala i ustabilizowali jej stan.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się również policja. Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania 29-latki, dokonali makabrycznego odkrycia. 9-letnia córka kobiety leżała przy drzwiach wejściowych w kałuży krwi. Dziewczynka była martwa. 

Dochodzenie wykazało, że 9-latka przed śmiercią została uderzona ciężkim przedmiotem, a następnie uduszona. Na stole w mieszkaniu znaleziono list.

- Nie mogę już dłużej żyć z tymi nieznośnymi bólami głowy. Wybacz mi. Bardzo kocham swoją córkę - głosiła treść listu. 

Kobieta skoczyła z okna, w mieszkaniu znaleziono jej martwą córkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci zbadali krew na ciele 29-latki, okazało się, że należy do jej zmarłej córki. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo w sprawie zabójstwa dziecka przez matkę. Okoliczni mieszkańcy są w szoku, rodzina uchodziła za spokojną i kochającą. Mąż Rosjanki jest wojskowym, w chwili tragedii przebywał w pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Napad na polskich turystów za granicą. Przestępcy weszli do autokaru
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Na jaw wyszło, że niedługo przed zdarzeniem u kobiety zdiagnozowano raka. Maria usłyszała, że zostało jej tylko kilka lat życia. Śledczy zakładają, że z powodu załamania nerwowego popełniła zbrodnię, a później chciała się zabić.

uploaded


fot. Imgur

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News