Nie żyje wokalistka kultowego polskiego zespołu. Niedawno usłyszała straszną diagnozę, nie zdążyła zacząć leczenia

Nie żyje wokalistka kultowego polskiego zespołu. Niedawno usłyszała straszną diagnozę, nie zdążyła zacząć leczenia Źródło: .

Nowotwór był przyczyną śmierci słynnej polskiej wokalistki. Kobieta nie zdążyła podjąć leczenia, wielbiciele są w szoku. Media obiegły wyjątkowo smutne informacje.

Nowotwór zaatakował z wielką siłą, kobieta nie zdążyła nawet podjąć leczenia. 19 lutego w godzinach porannych zmarła słynna polska wokalistka, niezwykle smutne informacje przekazał jej syn. Polacy kochali zespół w którym śpiewała artystka, wielbiciele są w szoku. Nikt nie spodziewał się tak nagłego odejścia kobiety.

Nowotwór pokonał wokalistkę

Dzisiaj w godzinach porannych zmarła Wanda Narkiewicz-Jodko, jedna z wokalistek występujących w legendarnym zespole "Alibabki". Niedawno u kobiety zdiagnozowano glejaka mózgu, rodzina zbierała fundusze na leczenie i rehabilitację gwiazdy. Niestety, kobieta odeszła zanim zdążyła zawalczyć o zdrowie. 

- Niestety w godzinach porannych zmarła moja Mama, Wanda Narkiewicz-Jodko. Nie udało się doprowadzić do rozpoczęcia leczenia onkologicznego - poinformował redakcję WP Michał Narkiewicz-Jodko, syn artystki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Narkiewicz-Jodko była wokalistką w pierwszym składzie "Alibabek". Zespół zdobył ogromną sympatię publiczności, koncertował zarówno w kraju, jak i zagranicą. grupa wystąpiła aż 15 razy na festiwalu w Opolu. Po tym, jak przestała występować w zespole, zajęła się działaniem w Stowarzyszeniu Artystów Polskich.

Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u kobiety guz mózgu

Wokalistka cieszyła się do tej pory dobrym zdrowiem i nic nie wskazywało na tak tragiczną diagnozę jak guz mózgu.

- Okazało się, że mama ma guza mózgu. Dowiedzieliśmy się na początku, że to glejak i nie ma już ratunku. Wcześniej nic nie wskazywało, że z mamy zdrowiem jest źle. Miała kiedyś lekki zawał serca, ale była w dobrej kondycji. Zajmowała się tatą, chodzili na spacery. Taki przykład fajnych, opiekujących się sobą staruszków – mówił syn wokalistki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię

2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Informacje o jej śmierci wstrząsnęły całą polską sceną muzyczną. Bliscy, współpracownicy oraz wielbiciele wokalistki są pogrążeni w wielkim smutku. Na razie nie ma informacji dotyczących pogrzebu artystki.

Najlepsze newsy dnia;

  1. Małgorzata Kożuchowska prosi o pomoc. Dla małego Frania liczy się każda sekunda
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Pan młody już był przy ołtarzu, gdy nagle otworzyły się drzwi kościoła. Zorientował się o co chodzi i pobladł
  4. Uczestnik wygadał największy sekret "Goggleboxa" na TTV. Widzowie już nie będą patrzeć na program tak samo
  5. Bez żadnych zahamowań zgwałcił 15-latka w restauracji, jego krzyki ściągnęły personel. Szczegóły odbierają mowę
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News