Jej brzuch zaczął rosnąć do gigantycznych rozmiarów. W szpitalu nigdy wcześniej nie widzieli takiego przypadku, wyciągnęli z niej przerażającą rzecz

Jej brzuch zaczął rosnąć do gigantycznych rozmiarów. W szpitalu nigdy wcześniej nie widzieli takiego przypadku, wyciągnęli z niej przerażającą rzecz Źródło: AsiaWire

Nowotwór był ostatnim, co przyszło im do głowy, gdy tylko zobaczyli kobietę. Choć była już starsza, lekarze nie wykluczali mnogiej ciąży. Prawda okazała się być bardziej brutalna.

Nowotwór w takiej postaci jest rzadko spotykany. Wielu lekarzy w swojej karierze nie spotkało się z takim obrzydlistwem. To, co miała w brzuchu ta kobieta, o mało nie spowodowało u nich wymiotów.

Lekarze nie wiedzieli, że to nowotwór. Guz wzięli za ciążę

Kiedy kobieta udała się do szpitala, wszyscy myśleli, że jest przynajmniej w trojaczej ciąży. Jednak zamiast na blok dla ciężarnych, zabrano ją natychmiast na blok operacyjny. 59-latka, pani Huang, wyglądała koszmarnie, przez dziwną - jak początkowo wydawało się lekarzom - narośl nie mogła nawet swobodnie chodzić i mówić.

Na jajniku kobiety zlokalizowano guza. Jednak badanie USG nie było wcale takie proste - przez gęstość tego, czym guz był wypełniony, nie mogli nawet poprawnie zbadać śledzony, wątroby, nerek i żołądka. Co więcej, można było uniknąć tej sytuacji, gdyby kobieta wcześniej zgłosiła się do szpitala. Kiedy pojawiło się niegroźne wybrzuszenie, zbagatelizowała sprawę, a potem wstydziła się zasięgnąć porady lekarza.

Jej guz ważył ponad 30 kilogramów!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Guz nowotworowy ważył zatrważające 77 funtów, czyli ok. 35 kg. Chirurdzy musieli jakoś usunąć zawartość guza i okalające jajnik tkanki rakowe. Zadecydowano o odessaniu aż 33 litrów brązowego, obrzydliwego płynu oraz o wycięciu worka, który pozostał po usunięciu zawartości. Gdyby 59-letnia Huang nie zgłosiła się do szpitala, mogła się nawet udusić - to właśnie kłopoty z oddychaniem ostatecznie przekonały ją do zabiegu usunięcia guza.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

- Jestem lekarzem od 38 lat i widziałem wiele dużych guzów, ale nigdy wcześniej takiego nie widziałem. Była chuda jak patyk, ale jej brzuch był bardzo duży, jakby była w ciąży z bliźniakami lub trojaczkami - mówił prof. Li Peiling ze szpitalnego oddziału położnictwa i ginekologii.

Na całe szczęście okazało się, że nowotwór był łagodną postacią i zdrowiu Huang nie zagraża niebezpieczeństwo. Po kilkudniowym pobycie na oddziale mogła już wrócić do domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. 45 tys. Polaków z wyższymi ratami. Stawki urosną nawet o połowę
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News