Zauważyła na nosie niewielki punkcik. Z czasem zaczął rosnąć i żywcem zżerać jej twarz, okropna prawda wyszła na jaw

Zauważyła na nosie niewielki punkcik. Z czasem zaczął rosnąć i żywcem zżerać jej twarz, okropna prawda wyszła na jaw Źródło: youtube/LAZY NEWS

Nowotwór zjadał jej twarz. Wszystko zaczęło się od niewielkiego punkciku na nosie, który z czasem rozrósł się na całą twarz. Dopiero podczas wizyty u lekarza wyszła na jaw przerażająca prawda.

Nowotwór może pojawić się znienacka i rozwijać przez wiele lat, zanim da o sobie znać. Mandy Pollard przez dwa lata nie wiedząc, że choruje na raka skóry, żyła niczego nieświadoma. Jej życie zmieniło się przez jedną wizytę u lekarza. 

Nowotwór zaczął się od niewinnego punkcika na nosie

Mandy Pollard ponad dwa lata temu zauważyła, że na jej nosie pojawiła się plamka. Pomimo tego, że dbała o cerę, to nagła zmiana na jej twarzy nie wzbudziła jej większego zainteresowania. 37-latka spodziewała się, że plamka tak szybko, jak się pojawiła, równie szybko zniknie. Niestety, tak się nie stało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zmiana na jej nosie zaczęła rosnąć, więc w końcu zaniepokojona kobieta zasięgnęła pomocy lekarskiej. Zrobiła to jednak dopiero po dwóch latach. Na miejscu okazało się, że zmiana na jej nosie to nowotwór. Lekarz powiedział, że w najgorszym przypadku potrzebna będzie amputacja nosa. 

Chirurdzy przeprowadzili zabieg usunięcia zmiany na nosie. Wszystkie zmiany nowotworowe zostały usunięte z twarzy Mandy Pollard i wykonany został przeszczep z tkanek, które nie zostały objęte zmianami. 

Nie mogła wiedzieć, że to nowotwór

- Przed pierwszą wizytą u lekarza spodziewałam się, że dostanę jakąś maść lub antybiotyk - powiedziała Mandy Pollard.

Kobieta przez dwa lata pozwalała, by nowotwór rozwijał się na jej twarzy i dosłownie ją zżerał. Żywił się tkankami i powiększał się, zostawiając po sobie "pochłonięte" tkanki. Gdyby wcześniej pojawiła się na kontroli lekarskiej, mogłaby szybciej dowiedzieć się, że choruje na śmiertelną chorobę. Jako mama dwójki dzieci ma niebywałe szczęście, że lekarze byli w stanie jej pomóc.

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec

Dzisiaj po operacji czeka na to, by przeszczep się przyjął. Jeżeli nowe tkanki na nosie nie zaczną się goić, oznaczać to będzie, że czeka ją kolejny przeszczep skóry. Tym razem lekarze będą musieli wyciąć z jej ciała większą partię skóry, by wszczepić ją w miejsce dziury na nosie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  4. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  5. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

źródło: dailymail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News