Tak chemioterapia zniszczyła jej ciało. Gwiazda telewizji Polsat pokazała się w bikini

Tak chemioterapia zniszczyła jej ciało. Gwiazda telewizji Polsat pokazała się w bikini Źródło: instagram/joanna_gorska/

Nowotwór zaatakował niespodziewanie i długi czas walczyła z potworną chorobą, która zawładnęła jej codziennością. Jej ostatnio opublikowane zdjęcia w bikini pokazują, jak zmieniło się jej ciało po chemioterapii.

Nowotwór zaatakował niespodziewanie, jednak stara się żyć normalnie. W mediach społecznościowych chętnie informowała o swoim stanie zdrowia i pokazywała, jak wygląda leczenie. Nie skrywała nawet tych najbardziej nieprzyjemnych faktów, które często aż odbierały mowę. Z przerażeniem, ale i dumą pokazywała swoją walkę o zdrowie i przede wszystkim życie. Teraz pokazała, jak chemioterapia wpłynęła na jej ciało, publikując zdjęcie w bikini. 

Nie pozwoliła, by nowotwór z nią wygrał 

Joanna Górska, prezenterka Polsat News, w roku 2017 usłyszała porażającą diagnozę: rak piersi. Długa i ciężka droga leczenia przyniosła efekty już w kwietniu ubiegłego roku. Przez ten czas przeszła ponad 15 wlewów chemii, operację oszczędzającą i ponad 25 naświetleń radioterapii, co znacznie wpłynęło na jej wygląd zewnętrzny. Prezenterka przybrała na wadze i przede wszystkim straciła włosy, czego również nie ukrywała. 

Teraz udała się na wakacje, gdzie zaprezentowała swoją wielką przemianę. Joanna wraca do formy sprzed diagnozy, a efekty są piorunujące. Górska zestawiła ze sobą zdjęcia w bikini: przed zakończeniem leczenia i po nim, gdy w jej życiu pojawiła się dieta i ćwiczenia. Z dumą napisała o metamorfozie. 

- Moje ostatnie miesiące to próba odzyskania siebie. Kondycja fizyczna, waga, włosy... Do osiągnięcia celu jeszcze trochę, ale już chyba widać efekty. Te zdjęcia dzieli rok. Leczenie wyniszczyło mój organizm, teraz powoli wracam do siebie. Mam 17 cm włosa, zrzuciłam 15 kg wagi!!!!! - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Moc ciepłych słów 

Obserwatorzy Joanny nie szczędzili jej komplementów, w których podziwiali ją za wytrwałość oraz determinację w walce z chorobą i w staraniach, które nastąpiły po niej.  

- Jest Pani dla wszystkich chorujących wspaniałą i wielką nadzieją, że można pokonać tą chorobę!!! - czytamy. 

- Była Pani piękna rok temu i jest piękna teraz. Wtedy była Pani pełna psychicznie a teraz psychicznie i fizycznie - pisze fanka. 

- Pani Asiu jest Pani siłą natury i nadzieją dla wielu z nas. Dużo zdrowia już na zawsze! - dodaje kolejna. 

- Jest pani cudowna w każdej wersji - stwierdza jeszcze inna. 

instagram/joanna_gorska/

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię
  4. Sąd zdecydował o odtajnieniu dokumentów, książę zmuszał nastolatkę do stosunku. Skandal rozrywa brytyjską rodzinę królewską
  5. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  6. Krzysztof Rutkowski mówi, co najprawdopodobniej zrobił ojciec Dawidka z synem. Te słowa przerażają

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu