Nowotówr: legendarny wokalista usłyszał diagnozę
fot. facebook.com/Dave Mustaine
Karol Zaborowski - 17 Czerwca 2019

Legendarny muzyk podzielił się tragicznymi informacjami. Ma nowotwór

Nowotwór dotyka zarówno zwykłych ludzi, jak i prawdziwe gwiazdy światowego formatu. Na swoim profilu w mediach społecznościowych legendarny wokalista podzielił się ze swoimi fanami tragiczną informacją dotyczącą jego stanu zdrowia.

Nowotwór przez długi czas może nie dawać żadnych poważniejszych objawów, przez co wiele osób bagatelizuje chorobę w jej wczesnym stadium, a im więcej czasu ma ona na rozwój, tym trudniej potem wrócić do zdrowia. Dlatego tak ważna jest wczesna diagnostyka, która daje często duże szanse na wyzdrowienie.

Jednak wciąż usłyszenie od lekarza, że mamy raka, jest potwornym ciosem zarówno dla chorego, jak i całej jego rodziny. W takim wypadku należy wraz z lekarzami opracować szczegółowy plan działania i wdrożyć leczenie jak najszybciej. Niestety w takiej sytuacji jest właśnie światowa legenda muzyki, o czym świat dowiedział się dzięki wpisowi w mediach społecznościowych.

dietaDieta ujemnych kalorii to absolutny hit. Możesz jeść, ile chcesz, a schudniesz 5 kilo w 10 dni!Czytaj dalej

Dave Mustaine usłyszał, że ma nowotwór

Nie da się ukryć, że muzycy często nie prowadzą zdrowego trybu życia, co niestety zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia nowotworów, a także raka. Właśnie taką diagnozę usłyszał Dave Mustaine, legendarny wokalista zespołu Megadeth, który podzielił się nią ze swoimi fanami. Niestety z tego też powodu jego zespół musiał odwołać większość swoich koncertów.

Jednocześnie muzyk zapowiedział, że mimo wszystko Megadeth pojawi się na tegorocznym Megacruise. Zaznaczył również, że nie zamierza się poddawać i podchodzi do swojej choroby z szacunkiem, jednak jest to dla niego kolejna przeszkoda, którą zesłał los i zamierza z nią sobie poradzić tak jak z poprzednimi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

sławomiSUjawniono całą prawdę o żonie Sławomira. Te kilka faktów odbierze wam mowęCzytaj dalej

Sytuacja nie jest tragiczna

Wokalista już rozpoczął terapię, którą opracował wraz ze swoimi lekarzami, którzy na ten moment dają mu 90% szans na wyzdrowienie. Daje to nadzieję zarówno jemu, jak i fanom, którzy bardzo mocno trzymają kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.

Wiadomo również, że czas, jaki ma teraz Dave Mustaine, zamierza poświęcić wraz z zespołem na pracę nad kolejnymi piosenkami oraz następcą "Dystopii". Widać, że podchodzi do swojej choroby bardzo poważnie i nie zamierza jej lekceważyć, lecz nie chce też zaniedbywać fanów. Muzykowi bardzo zależy, aby jak najszybciej wrócić do formy.

- Zdiagnozowano u mnie raka gardła. To zdecydowanie choroba, którą trzeba szanować i zmagać się z nią wprost - ale przez całe życie musiałem walczyć. Pracuję blisko z moimi lekarzami i udało nam się przygotować plan, który ma około 90% prawdopodobieństwa sukcesu. Leczenie już się rozpoczęło. Niestety, to oznacza, że musimy odwołać większość naszych koncertów. Megacruise 2019 się odbędzie, a zespół w jakiś sposób pojawi się na Łodzi. Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie. Megadeth powróci na trasę, jak najszybciej się tylko da. W międzyczasie Kiko, David, Dirk i ja będziemy w studiu, ciężko pracując nad następcą "Dystopii" - nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszycie nowe utwory. Dziękuję całej mojej drużynie - rodzinie, lekarzom, kolegom z zespołu, trenerom i innym - napisał na swoim profilu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  4. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

Marta Kaczyńska na zdjęciach8 zdjęcie Marty Kaczyńskiej sprawi, że oniemiejecie. Cała prawda o jej życiu ujawnionaCzytaj dalej

źródło: Antyradio

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News