Legendarny porucznik Borewicz walczy ze śmiertelną chorobą. Długo ukrywał przed wszystkimi smutną wiadomość

Legendarny porucznik Borewicz walczy ze śmiertelną chorobą. Długo ukrywał przed wszystkimi smutną wiadomość Źródło: YouTube/Telewizja Proart

Nowotwór dotyka kolejną ulubioną gwiazdę polskich ekranów. Wyszła na jaw długo skrywana przed mediami tajemnica jednego z aktorów, który zmaga się z rakiem. Smutna wiadomość obiegła cały kraj.

Nowotwór jest jedną z najcięższych chorób. Pacjenci na całym świecie każdego dnia dowiadują się, że właśnie ich dotknęła ta nieuleczalna choroba. Ze wszystkich chorób właśnie rak ma najwyższy wskaźnik śmiertelności. 

Chociaż o chorobie dowiedział się już ponad rok temu, to Bronisław Cieślak, słynny porucznik Borewicz z serialu "07 zgłoś się", nie chciał się dzielić z mediami informacją o swoim stanie zdrowia. Chciał, by choroba pozostała jego prywatną sprawą, a paparazzi nie fotografowali go z ukrycia podczas chemioterapii. 

Nowotwór może spotkać każdego 

Na dzień dzisiejszy Bronisław Cieślak przeszedł już dwie chemioterapie i operacje. Jak sam podkreśla, rokowania są dobre. Lekarze póki co nie martwią się o jego zdrowie. Operacje zakończyły się sukcesem, a aktor oraz jego rodzina mogą odetchnąć z ulgą.

- Słynny porucznik Borewicz nabiera sił po wizytach w klinice onkologicznej w swojej podkrakowskiej posiadłości. Ostatnie wyniki badań są ponoć obiecujące i Cieślak najgorsze ma już za sobą - czytamy w tygodniku "Życie na gorąco".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wśród osób, które wiedziały o chorobie, znaleźli się tylko najbliżsi aktora: przede wszystkim jego żona Anna, trójka dzieci i wnuki, którzy cały czas pomagali mu dojść do siebie po operacjach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Bronisław Cieślak oprócz pamiętnej roli porucznika Borewicza w kultowym polskim serialu "07 zgłoś się" zagrał także w wielu innych produkcjach kinowych i telewizyjnych. Ostatnio można było go oglądać w serialu "Malanowski i partnerzy", który wzbudził duże zainteresowanie i przedstawił tego wspaniałego aktora młodszej publiczności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

źródło: se

Następny artykuł