Kobieta nie była u ginekologa od 34 lat. Gdy jego żona zachorowała na nowotwór wziął sprawy w swoje ręce

Kobieta nie była u ginekologa od 34 lat. Gdy jego żona zachorowała na nowotwór wziął sprawy w swoje ręce Źródło: Unsplash - Daan Stevens

Nowotwór doprowadził do ogromnego strachu pewnego mężczyznę. Dowiedział się on, że jego ukochana zachorowała na straszną chorobę. Gdy usłyszał smutną wiadomość, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Nowotwór sprawił, że mężczyzna poczuł się kompletnie bezsilny. Do tej pory nie musiał radzić sobie z tak przerażającą sytuacją życiową, która nie spotkała nikogo w jego rodzinie. Gdy nagle zaistniały nowe warunki trzeba było przyzwyczaić się do rzeczywistości zupełnie innej od problemów życia codziennego. Trzeba jednak przyznać, że mężczyzna wziął sprawy w swoje ręce we wzorowy sposób.

Gdy mieszkaniec niewielkiej wsi dowiedział się, że jego żona jest chora na nowotwór, postanowił zareagować tak, by kobieta nigdy nie poczuła, że jest w sytuacji bez wyjścia i bez niczyjej pomocy. Jego działanie zostało dostrzeżone przez media. Piotr Kamiński został wielokrotnie pochwalony za swoją wielką dojrzałość i troskę o zdrowie innych ludzi.

Nowotwór wywołał u niego chęć pomocy

Gdy żona Piotra Kamińskiego zaszła w ciążę po raz trzeci, mężczyzna nie krył wielkiej radości. Choć okazało się, że kobieta ma torbiel, to udało się go wyciąć podczas cesarskiego cięcia przy porodzie. Niestety, wówczas rodzina dowiedziała się, że młoda mama może być chora na nowotwór. Natychmiast postanowiono przeprowadzić odpowiednie badania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na szczęście najgorsze przypuszczenia nie potwierdziły się. Kobieta jest dziś w pełni zdrowa, a jej córka nie narzeka obecnie na żadne problemy. Piotr Kamiński stwierdził jednak, że pomoże kobietom, które mieszkają na wsi i mają daleko do ginekologa. Postanowił otworzyć własny gabinet dla kobiet, a pierwsze wnioski po kilku dniach były szokujące.

Dzisiaj grzeje: 1. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
2. NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

Nowotwór doprowadził do ważnego postanowienia mężczyzny

Pewna kobieta przyszła do ginekologa na badanie. Gdy została zapytana o to, kiedy badała się po raz ostatni, przyznała, że było to 34 lata temu, tuż po narodzinach jej syna. Piotr Kamiński nie mógł uwierzyć w to, że niektóre osoby zachowują się w tak beztroski sposób. Jego gabinet cieszy się obecnie wielkim zainteresowaniem ze strony kobiet, które doceniają zaangażowanie, z jakim pracuje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Para kupiła wymarzony dom. Wtedy spod podłogi zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. To wcale nie były szczury
  3. Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude
  4. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  5. Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News