Dziennikarka TVN zachorowała na nowotwór. Pokazała swoje zdjęcia po chemioterapii

Dziennikarka TVN zachorowała na nowotwór. Pokazała swoje zdjęcia po chemioterapii Źródło: Instagram/Anna Puślecka

Nowotwór - taką druzgocącą diagnozę usłyszała niedawno znana dziennikarka TVN. Prezenterka nie zamierza się jednak poddawać i mimo choroby stara się żyć pełnią życia. Niedawno opublikowała swoje zdjęcia po chemioterapii.

Nowotwór stał się największym przeciwnikiem dziennikarki. W związku z tym gwiazda zdecydowała się poinformować wszystkich o tej diagnozie i jednocześnie przełamać tabu związane z chorobą nowotworową. Teraz opublikowała swoje odważne zdjęcie po chemioterapii. Jej postawa zadziwia i inspiruje wiele kobiet. 

Nowotwór brzmiał jak wyrok. Jednak dziennikarka się nie poddała

Gwiazda TVN, Anna Puślecka, w kwietniu tego roku dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi. Ta druzgocąca informacja nie sprawiła jednak, że kobieta się załamała. Swoją postawą udowodniła, że bardzo ważne jest nastawienie do choroby, a diagnoza nie sprawia, że musimy zniknąć z publicznego widoku.

Prezenterka w bardzo odważny sposób postanowiła przełamać wszelkie tabu związane z chorobą nowotworową i zaprezentowała zdjęcia tuż po chemioterapii, które mają dodać otuchy innym chorującym kobietom. Jednocześnie zwróciła uwagę na to, jak ważne są profilaktyczne badania okresowe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Inspiracja dla innych kobiet

Anna Puślecka dowiedziała się o chorobie w kwietniu tego roku. W jej przypadku badania profilaktyczne zawiodły, bo guz ukrył się w miejscu, którego lekarze nie badali podczas rutynowych oględzin, a mianowicie pod pachą aktorki. To przyczyniło się dłuższego diagnozowania choroby i utrudniło dobranie odpowiedniego leczenia. 

Teraz gwiazda TVN jest w trakcie chemioterapii w Szwajcarii, ponieważ uważa, że polska służba zdrowia nie staje na wysokości zadania. Kobieta odważnie mówi o tym, że mimo choroby nie zamierza rezygnować z korzystania z życia. Zachęca inne kobiety dotknięte rakiem piersi, żeby szły za jej przykładem. Powszechnie wiadomo, że osoby w trakcie chemioterapii czują się często nieatrakcyjne i wolą unikać kontaktu z innymi ludźmi, bo wstydzą się swojej choroby. 

Anna Puślecka w ramach łamania tabu związanego z nowotworem opublikowała swoje zdjęcie po chemioterapii. Kobieta nie ma na nim włosów i pozuje w koszuli nocnej. Ma ono dodać otuchy innym cierpiącym osobom. Dziennikarka TVN swoimi działaniami pokazuje, że chorowanie na raka, to nie wyrok śmierci, jak wydaje się dużej części społeczeństwa. Jest to postawa bardzo imponująca i godna naśladowania. 

Źródło: Instagram/ Anna Puślecka

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Źródło: Kobieceinspiracje.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News