Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez

Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez Źródło: Pixnio

Nowotwór doprowadził do przedwczesnej śmierci Brendy, której odejście opłakiwali przede wszystkim mąż oraz czterej synowie. Kobieta zdążyła w ostatnich tygodniach życia napisać poruszający list, skierowany do swego ukochanego. Kiedy mężczyzna po dwóch latach poznał jego treść, nie mógł powstrzymać płaczu.

Nowotwór jajników został zdiagnozowany u Brendy Schmitz, gdy choroba była już w bardzo zaawansowanym stadium. Niestety słowa lekarzy okazały się dla kobiety wyrokiem śmierci. Zdając sobie z tego sprawę, Amerykanka zdecydowała się pozostawić po sobie ważną pamiątkę. Był nią list, którego adresatem okazał się jej ukochany mąż.

Nowotwór doprowadził do szybkiej, przedwczesnej śmierci Brendy

Kobieta przekazała zapisaną po brzegi kartkę papieru swojemu przyjacielowi. Poprosiła jednak, aby wysłał ją do lokalnej stacji radiowej dopiero, gdy jej ukochany znajdzie nową miłość. Doszło do tego dwa lata później, kiedy mężczyzna postanowił oświadczyć się nowej partnerce. 

David nie ukrywał swego zaskoczenia, kiedy dotarło do niego zaproszenie do programu "Świąteczne życzenie" na antenie Star 102.5. Przekazano mu jedynie, że ktoś wysłał skierowaną do jego rodziny kartkę, którą dziennikarze chcieliby odczytać na antenie. Gdy w tych okolicznościach mężczyzna usłyszał słowa zapisane przez zmarłą żonę, po jego policzkach natychmiast spłynęły łzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedy czytacie ten list, ja przegrałam już walkę z nowotworem. Napisałam go, bo mam życzenie dla Davida, chłopców, pewnej kobiety i jej rodziny, jeśli ją ma. Chcę, by wiedzieli, że bardzo ich kocham. Mam nadzieję, że możecie uczynić dla mnie coś, co może zmienić ich życie i pomóc być razem na zawsze - napisała Brenda.

Wzruszający list zmarłej kobiety do ukochanego męża

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki smutek. 9-letnia Polka pierwszą tak młodą ofiarą wirusa
2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

W liście kobieta przekazała trzy swoje największe marzenia. Chciała, aby nowa partnerka męża została zabrana na odprężający, relaksujący weekend. Prosiła też o kolację dla wszystkich, którzy opiekowali się nią w czasie choroby, oraz o wymarzoną podróż dla jej rodziny. Przedstawiciele stacji zobowiązali się spełnić wszystkie życzenia zmarłej kobiety.

- Zanim Brenda umarła, mówiła mi, że chce, bym ponownie kogoś pokochał, kogoś kto pokocha także naszych synów i będzie traktował ich jak swoje dzieci - wyznał wyraźnie poruszony David, komentując niespodziankę od swej żony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Nie żyje wieloletni polityk. Przegrał walkę o życie
  4. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała
  5. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News