27-latka umarła na nowotwór. Parę dni później jej rodzina znalazła list, który rozerwał im serca na strzępy

27-latka umarła na nowotwór. Parę dni później jej rodzina znalazła list, który rozerwał im serca na strzępy Źródło: Unsplash/Debby Hudson

Nowotwór był dla 27-latki jak wyrok. Kobieta zawsze wyobrażała sobie, że dożyje później starości i będzie opiekować się gromadką wnuków. Niestety, choroba zweryfikowała jej plany. Umierająca zostawiła po sobie wzruszający list.

Nowotwór pokonał 27-letnią kobietę. Umierając, postanowiła przekazać swoje ostatnie słowa, w których podzieliła się swoim doświadczeniem i przemyśleniami na temat życia. Swój list opublikowała dzień przed śmiercią na Facebooku. 24 godziny od dodania posta zmarła w otoczeniu najbliższej rodziny.

Gdy kobieta zachorowała na nowotwór, wiele zrozumiała

27-letnia Holly Butcher z Australii w ostatnim liście przekazała wiele rad oraz swoich przemyśleń, do których skłoniła ją choroba. Dopiero doświadczenie nowotworu uświadomiło jej, jak kruche jest ludzkie życie. Zaczęła postrzegać wszystko w zupełnie inny sposób, co skłoniło ją do ostrzeżenia innych osób, które mogą sobie nie zdawać jeszcze z pewnych rzeczy sprawy.

- Nie piszę tego ‚listu pożegnalnego’, aby wystraszyć śmierć – podoba mi się to, że w większości ignorujemy nieuchronną śmierć. [...] Chciałabym, aby ludzie przestali się zamartwiać małymi, niemającymi znaczenia stresami i starali się pamiętać, że wszystkich nas czeka nas ten sam los. Dlatego powinniśmy robić wszystko, aby nasz czas tutaj był świetny i wartościowy, bez niepotrzebnych bzdur - napisała w liście.

Kobieta chciałaby, żeby ludzie więcej czerpali z życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W swoim dosyć długim wpisie Holly napisała, że ludzie powinni zacząć czerpać przyjemność z życia i przestać przejmować się drobnostkami. Za każdym razem, kiedy stanie się coś złego w ich życiu - swoje podejście nakierować w zupełnie inny sposób. Warto pamiętać, że są ludzie, którzy mierzą się ze znacznie większymi problemami. Poradziła także, jak najlepiej operować pieniędzmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2. NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

- Kup coś fajnego swojemu przyjacielowi, zamiast wydawać pieniądze na nową sukienkę dla siebie, czy też biżuterię. 1. Nikogo nie obchodzi to, że kolejny raz włożysz tę samą sukienkę, 2. Poczujesz się dobrze. Zabierz przyjaciół na kolację albo jeszcze lepiej ugotuj coś dla nich. Postaw im kawę. Kup im roślinkę, zabierz na masaż. Powiedz, że ich kochasz, kiedy ich będziesz obdarowywać - napisała 27-latka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Darmowa jazda ekscytującym Peugeot 308 dla każdego. Zapisz się już dzisiaj, zanim skończy się czas
  2. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  3. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzała do środka
  4. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  6. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść

Źródło: Newsner

Następny artykuł