Smutne informacje ze szpitala. Słynny skoczek narciarski choruje na nowotwór

Smutne informacje ze szpitala. Słynny skoczek narciarski choruje na nowotwór Źródło: Pixabay/Guido Kamm

Nowotwór został zdiagnozowany u słynnego skoczka narciarskiego. Smutne informacje obiegły cały sportowy świat. Sportowiec przebywa obecnie w szpitalu w Oslo i jest poddawany specjalistycznemu leczeniu.

Nowotwór to choroba, która często utożsamiana jest z wyrokiem śmierci przez dużą część społeczeństwa. Teraz o swojej smutnej diagnozie poinformował słynny skoczek narciarski. Cały sportowy świat łączy się z nim w bólu i wspiera gwiazdę. Sportowiec poddawany jest właśnie specjalistycznemu leczeniu w szpitalu w Oslo. 

Nowotwór skoczka narciarskiego 

Nowotwór, na który choruje słynny skoczek narciarski Bjoern Einar Romoeren, jest bardzo rzadką odmianą tej choroby. Sportowiec przekazał tę przykrą informację na pośrednictwem mediów społecznościowych. Były rekordzista świata w długości lotu nie zamierza się jednak poddawać i podkreśla, że diagnoza nie sprawiła, że się załamał. Zapowiedział twardą walkę z chorobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rzadka odmiana raka 

Bjoern Einar Romoeren jest wielką gwiazdą norweskich skoków narciarskich. Sportowiec ośmiokrotnie zwyciężał w zawodach Pucharu Świata. Szczególnie znany był z dobrych występów na skoczniach mamucich. W 2006 roku wywalczył z reprezentacją brązowy medal igrzysk olimpijskich. W sezonie 2005/2006 zdobył Małą Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata w lotach narciarskich. 

Sportowiec na wiosnę usłyszał diagnozę. Bjoern Einar Romoeren cierpi na niezwykle rzadką odmianę raka. Choruje na tzw. mięsaka Ewinga, który umiejscowił się w jego biodrze. 

- Pieprzyć raka. Na wiosnę otrzymałem druzgocącą wiadomość, że mam guza. Do tej pory żyję. Przede mną jednak długi, trudny czas, ale wygram tę walkę - taką odważną wiadomość wystosował na swoich mediach społecznościowych 38-latek. 

Zapowiedział również, że nie zamierza ukrywać swojej choroby i nie ma problemów z mówieniem o niej. Twierdzi jednak, że trochę szkoda mu czasu na rozmowy na ten temat, bo nie ma za dużo sił i wolałby je wykorzystać na inne rzeczy. Koledzy z kadry narciarskiej i wszyscy fani wspierają Romoerena i trzymają kciuki za jego szybki powrót do zdrowia. 

Źródło: Instagram/Bjoern Einar Romoeren

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł