27-latka wiedziała, że umiera na nowotwór. Zostawiła list, który wyciska łzy, złote słowa, każdy powinien je wziąć do serca

27-latka wiedziała, że umiera na nowotwór. Zostawiła list, który wyciska łzy, złote słowa, każdy powinien je wziąć do serca Źródło: flickr/Jeff Adair

Nowotwór kości okazał się wyrokiem dla 27-latki. Kiedy zbliżały się jej ostatni dni, napisała ważny list, w którym przekazała wiadomość do wszystkich ludzi. Poruszające wyznanie umierającej kobiety.

Nowotwór był wyrokiem śmierci dla 27-letniej kobiety. Mimo przerażającej diagnozy nie poddawała się i dalej cieszyła się z życia. Postanowiła przekazać przed śmiercią ważną wiadomość, kierowaną nie tylko do swoich bliskich, ale także do wszystkich ludzi na świecie.

Nowotwór był dla niej wyrokiem śmierci. Napisała poruszający list

27-letnia Holly Butcher z początku załamała się, gdy usłyszała diagnozę lekarzy. Stwierdziła jednak, że musi wykorzystać ostatnie chwile swojego życia najlepiej, jak tylko potrafi. Kiedy leżała na łożu śmierci, napisała poruszający list, w którym chciałaby przekazać, czego nauczyła się w ostatnich dniach życia. Kilka godzin po jej śmierci, do której doszło 4 stycznia jej bliscy opublikowali list kobiety w internecie.

Kobieta przyznała, że ciężko było jej się pogodzić z diagnozą. Zawsze planowała sobie starość, a teraz okazało się, że jej nawet nie dożyje. Przez to zaczęła doceniać to, co ma teraz. Kobieta zachęcała, aby obierać właśnie taką postawę i zacząć doceniać małe rzeczy oraz sam fakt, że jesteśmy zdrowi.

- Takie właśnie jest życie - delikatne, cenne, nieprzewidywalne. Każdy dzień jest jak dar, nie coś, co nam się należy. Dni mijają jeden za drugim, a ty oczekujesz, że wciąż będą nadchodzić kolejne. Do czasu, aż nadejdzie niespodziewane. Mam 27 lat. Nie chcę odchodzić. Kocham swoje życie. Odpuśćcie. To takie nieistotne, gdy spojrzy się na życie jako całość. Weźcie głęboki wdech, spójrzcie, jak błękitne jest niebo i jak zielone są drzewa. Pomyślcie, jakimi jesteście szczęściarzami, że możecie robić tylko to - oddychać - napisała w swoim liście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ważny apel kobiety chorującej na raka

27-latka była reprezentantką swojego stanu w hokeju i squashu. Sportsmence było trudno pogodzić się z faktem, że traci doskonałą sprawność fizyczną. Dlatego zaapelowała, aby ludzie bardziej doceniali zdrowie i cieszyli się z tego daru codziennie. Ponadto zachęciła do oddawania krwi do transfuzji - którą zresztą sama przyjęła, co dało jej dodatkowy rok życia.

- Nie rezygnujcie z doświadczania życia, tylko dlatego, że wydaliście pieniądze na zbędne dobra materialne. Życie nie jest po to, by przeżywać je przez ekran telefonu. Cieszcie się chwilą! Ten rok to był najlepszy czas w moim życiu - zakończyła we wzruszającym wyznaniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Edyta Górniak szczerze jak nigdy o prywatnej tragedii za kulisami festiwalu w Opolu. Wyznała z czym przesadziła
  4. Nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. Oby mąż nigdy nie zobaczył tego wyznania 66-letniej babci Hani
  5. Wielki triumf, Robert Janowski i dawno zapomniana gwiazda "Jaka to melodia?" wracają. Widzowie oszaleją na punkcie tego programu
  6. Dziś wieczorem setki tysięcy Polaków obejrzy na żywo występ Wiśniewskiego. Może być show, jakiego świat nie widział

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News