Niepozorny produkt może być zbawienny w walce z nowotworem. Jest w większości naszych kuchni

Niepozorny produkt może być zbawienny w walce z nowotworem. Jest w większości naszych kuchni Źródło: youtube.com/onet

Nowotwór może być leczony z pomocą niepozornego produktu? Okazuje się, że jeden z artykułów dostępnych praktycznie w każdym polskim domu może pomóc w zmaganiach z tą ciężką chorobą. Amerykańscy naukowcy doszli do przełomowych wniosków.

Nowotwór jest bez wątpienia jedną z najcięższych chorób, z którymi zmaga się współczesna cywilizacja. Raz na jakiś czas lekarze znajdują nowy sposoby na leczenie raka i prezentują kolejne metody mogące pomóc w wyeliminowaniu choroby. Jak się okazuje, wystarczy kilka zmian w naszej diecie, abyśmy mogli zmniejszyć ryzyko wystąpienia tej choroby. Tak banalny sposób może uratować nam życie.

Nowotwór da się leczyć prostymi metodami. Wystarczy jeden, kuchenny produkt

Jak się okazuje, oliwa z oliwek może mieć zbawienne skutki dla naszego organizmu. Sama oliwa, która od lat jest uważana za jedną z najbardziej zdrowych substancji. Według badań ten artykuł znajdujący się w praktycznie każdej polskiej kuchni zawiera duże ilości przeciwutleniaczy oraz zdrowych kwasów omega-3 i omega-6. Od lat było wiadomo, że oliwa jest pomocna przy zwalczeniu Alzheimera oraz chroni przed chorobami serca i wadami tarczycy. Jak się okazało, może także zapobiegać pojawianiu się komórek nowotworowych.

Amerykańscy badacze z Harvardu postanowili przebadać kilka tysięcy Amerykanów i ustalić, czy oliwa ma także inne oprócz wymienionych właściwości. Wynik ich badań może zmienić życie tysięcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwa lekiem na raka?

Według ustaleń amerykańskich naukowców, wszystkie zmiany nowotworowe mogą zamierać dzięki oleokantalowi. Ten związek chemiczny wytwarza się w trakcie procesu tworzenia oliwy z tak zwanego "pierwszego tłoczenia". Pod mikroskopem udało się zaobserwować, że komórki rakowe pod jego wpływem giną w przeciągu 30-60 minut.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Aby potwierdzić swoje obserwacje, naukowcy przebadali 30 tysięcy wolontariuszy, u których stwierdzono nowotwór. Jak ustalono, ponad 10% z nich pozbyło się komórek nowotworowych, a duża część zaczęła dochodzić do zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł