Nowotwór z licznymi przerzutami zaatakował najbliższą, ukochaną osobę najjaśniejszej gwiazdy "Rolnik szuka żony". Tragiczne doniesienia

Nowotwór z licznymi przerzutami zaatakował najbliższą, ukochaną osobę najjaśniejszej gwiazdy "Rolnik szuka żony". Tragiczne doniesienia Źródło: Screen/Youtube/ Rolnik szuka żony

Poważny nowotwór zaatakował najbliższą osobę wielkiej gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Doniesienia o jej stanie zdrowia są tragiczne. Uczestniczka od początku swego udziału w telewizyjnym show zmaga się z wieloma problemami osobistymi.

Nowotwór z wieloma przerzutami zaatakował najbliższą osobę jednej z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Kobieta od samego początku musi się zmagać z wieloma problemami osobistymi, a ta tragedia dodatkowo skomplikowała jej życiowe plany. Młodziutka kandydatka na żonę jednego z bohaterów programu walczy również z ogromnym hejtem. 

Nowotwór zaatakował mamę dziewczyny

Fani najnowszego sezonu programu "Rolnik szuka żony" z pewnością kojarzą postać młodej i pięknej Marlenki, która bardzo chce zdobyć serce Seweryna. Dziewczyna od samego początku niczego nie ukrywała i przyznała, że ma poważne plany. Niestety młoda kobieta zmaga się wieloma problemami osobistymi. Najpoważniejszym z nich jest ciężka choroba mamy, która zachorowała na poważny nowotwór. 

Marlenka walczy z hejtem w sieci

Niestety to niejedyny problem pięknej gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Odkąd tylko kobieta pojawiła się w show, nie wzbudziła sympatii wśród rywalek o serce Seweryna. Na kobietę wylał się hejt zarówno ze strony innych uczestniczek, jak również internautów. Fani dziewczyny założyli nawet stronę na Facebooku "Bronimy Marleny z programu Rolnik szuka żony". Na fanpage'u zostały wyjaśnione tragiczne losy Marleny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama gwiazdy "Rolnik szuka żony" choruje na raka jajnika, który daje już przerzuty. Dziewczyna jest bardzo zżyta z matką i chce zarobić na jej chemioterapię. Na ten moment nie wie, ile pieniędzy potrzebuje, gdyż żaden specjalista nie podjął się jeszcze leczenia jej schorowanej mamy. Młoda kobieta codziennie bardzo się poświęca, aby móc uratować życie najbliższej jej sercu osobie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Każdego dnia Marlena dojeżdża ponad 100 km do pracy w restauracji. Poświęca na to kilka godzin, przez co często się nie wysypia. Dziewczyna marzy o tym, aby w końcu jej życie weszło na dobre tory, a mamie udało się pokonać straszną chorobę. Miejmy nadzieję, że kobieta poradzi sobie również z obrzydliwym hejtem, a także zdobędzie serce Seweryna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  2. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

źródło: Super Express

Następny artykuł