Cierpiała na nowotwór, pozwoliła swojemu chłopakowi odejść. Ostatniego dnia wydarzyło się najbardziej niespodziewane

Cierpiała na nowotwór, pozwoliła swojemu chłopakowi odejść. Ostatniego dnia wydarzyło się najbardziej niespodziewane Źródło: youtube

Nowotwór każdego dnia zabierał jej coraz więcej. Dziewczyna, która cierpiała na nieuleczalną chorobę pozwoliła odejść swojemu chłopakowi. Jednak to co było najbardziej niespodziewane przyszło na sam koniec.

Nowotwór może dotknąć każdego z nas. Śmiertelna choroba potrafi zabrać człowieka bez względu na wiek - nie ma żadnej reguły i zachorować może każdy. Niestety, pomimo rozwoju medycyny, wiąż nie znaleziono lekarstwa, które by go leczyło. Historia tej młodej dziewczyny pokazuje, że choroba nie może nam jednak zabrać wszystkiego. 

Nowotwór zmienił jej życie o 180 stopni 

Jillian Hanson miała 25 lat, kiedy usłyszała diagnozę lekarską. Lekarze nie mieli wątpliwości, że młoda dziewczyna ma nowotwór piersi. Okazało się, że stan jej zdrowia jest naprawdę dramatyczny. Jilian musiała natychmiast rozpocząć chemioterapię jeżeli chciała walczyć z rakiem. 

Młoda dziewczyna nie poddała się, uznała, że zrobi wszystko, by przezwyciężyć nowotwór. Wiedziała też, że nie pozwoli na to, by jej chłopak patrzył na to, jak umiera. Z Maxem Allegrettiego spotykała się już niemalże od dwóch lat, kiedy dowiedziała się, że jest chora. W rozmowie z partnerem poinformowała go, że cierpi na nowotwór i musi się poddać leczeniu, ale nie chce, by on był przywiązany do szpitalnego łóżka. Powiedziała Maxowi, że jeżeli chce odejść, to niech zrobi to teraz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowotwór nie zabrał jej miłości

Max wiedział, że ciężka choroba Jilian nie jest dla niego przeszkodą. Chciał pozostać przy ukochanej, nawet wtedy, kiedy było niezwykle ciężko. Zakochany do granic możliwości mężczyzna trwał przy jej boku w każdym momencie leczenia. 

Kiedy chemioterapia zbliżała się do końca, Max miał ułożony w głowie plan. Postanowił, że oświadczy się ukochanej podczas ostatniego dnia pobytu w szpitalu. Po zakończonym leczeniu młody mężczyzna uklęknął przez ukochaną i zapytał, czy zostanie jego żoną. 

- Bądź dla drugiej osoby tak bardzo, jak tylko możesz i pielęgnuj myśl, że to tylko przejściowe i że wrócicie do tego, kim byliście przed chorobą - powiedział Max.

Dzisiaj grzeje: 1. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego

2. Nie mieli żadnych szans, wszyscy zginęli na miejscu. Bolesne wiadomości płyną z centralnej Polski

Jilian nie mogła się nie zgodzić. Chociaż propozycja Maxa była wielką niespodzianką, kobieta zgodziła się bez wahania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

źródło: newsner 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News