Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce

Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce Źródło: screen/youtube/

Nowotwór zaatakował dyrektorkę szkoły. Kobieta zdecydowała się powiedzieć o tym swoim uczniom. Ci nie byli obojętni wobec takich informacji, a ich reakcja odbiera mowę.

Nowotwór to potworna choroba, która może dopaść każdego. Gdy ta kobieta dowiedziała się o swojej chorobie, postanowiła otwarcie powiedzieć o tym radzie pedagogicznej i uczniom szkoły, w której była dyrektorką. Oczywistym było, że nikt nie przejdzie obojętnie wobec tak porażających wiadomości, jednak nikt nie podejrzewał, że nastolatkowie zareagują w taki sposób. Kobieta nie była w stanie powstrzymać łez.  

Dyrektorka szkoły zachorowała na nowotwór. Reakcja uczniów miażdży serce 

Courtney Vashaw od kilku dobrych lat była dyrektorką szkoły Profile Junior-Senior High School w Bethlehem. Pewnego dnia dowiedziała się, że zachorowała na złośliwego raka tkanek miękkich. Tragiczna informacja szybko dotarła do jej bliskich oraz do uczniów placówki. 

Gdy wieści pojawiły się w szkole, zbliżał się koniec roku, a dla nastolatków ten czas oznaczał tylko jedno - długo wyczekiwana wycieczka. W tym roku mieli udać się do Nowego Jorku, na co przez kilka ostatnich miesięcy odkładali pieniądze. 41 uczniów nie mogło się już doczekać wyjazdu, jednak gdy dowiedzieli się o chorobie dyrektorki, ich plany zupełnie się zmieniły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatkowie wspólnie zadecydowali, że pieniądze, które mieli przeznaczyć na wycieczkę, przeznaczą na leczenie Courtney. Kobieta była w ogromnym szoku, gdy nastolatkowie złożyli na jej ręce 8 tysięcy dolarów. Nie była w stanie powstrzymać łez, a żadnymi słowami nie potrafiła wyrazić wdzięczności. Ten gest bardzo ją poruszył, podobnie jak tysiące internautów, którzy przesyłają sobie ten wyjątkowy filmik.

Nie było chwili zawahania 

Choć uczniowie cały rok czekali na swój wyjazd, nawet przez chwilę nie zawahali się w decyzji o oddaniu pieniędzy. Wszystko dlatego, że darzyli swoją dyrektorkę wielką sympatią i zależało im, aby pomóc ulubionej pedagog chociaż w taki sposób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lid

Nastolatkowie zgodnie stwierdzili, że jest ona pełną ciepła i dobroci kobietą, która od zawsze służyła pomocą. Dlatego właśnie, gdy dowiedzieli się o jej chorobie, decyzja była dla nich oczywista, nikt nie miał wątpliwości, co należy zrobić. Z dumą przekazali oszczędności oraz pełni nadziei życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 45-letnia piosenkarka urodziła dziecko. Pochwaliła się zdjęciem malucha na Instagramie. Fani są wzniebowzięci
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Ciężarna kobieta poszła zrobić badanie USG. To co zobaczyła na monitorze ją totalnie przeraziło
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News