Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty

Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty Źródło: .

Nowotwór niestety okazał się silniejszy. Wszyscy mieli nadzieję, że pani Danucie uda się pokonać bezwzględną chorobę, jednak ostatecznie ziścił się najgorszy ze scenariuszy. Trudno w to uwierzyć.

Nowotwór z każdym miesiącem coraz bardziej odbierał jej siły do życia, choć bywały również lepsze momenty, w których pojawiał się cień nadziei na lepszy los dla pani Danuty. Okoliczni mieszkańcy starali się ją wspierać i jakoś pomóc w trwodze. Niestety, modlitwy, nadzieje i zaangażowanie okazały się bezskuteczne. 

Mieszkańcy są zrozpaczeni, nowotwór okazał się silniejszy. Nie żyje pani Danuta 

Jak donosi m.in. Gazeta Wyborcza, w minioną sobotę znacząco pogorszył się stan pani Danuty, mieszkanki Wrocławia, która zmagała się nie tylko z nowotworem, ale i bezdomnością. Kobieta od lat mieszkała w altance na jednym z ogrodów działkowych, bez dostępu do bieżącej wody i prądu. Społecznicy z rady osiedla Stare Miasto we Wrocławiu niedługo przed tragedią pomogli jej znaleźć lokum, którym jednak nie zdążyła się nacieszyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Staruszka od lat chorowała na raka gardła i kości twarzy. Ważyła zaledwie 30 kg i każdego dnia coraz bardziej opadała z sił. Okoliczni mieszkańcy organizowali dla niej zbiórki żywności oraz ubrań. Robili wszystko, by jakkolwiek poprawić jej wstrząsającą sytuację, a tym bardziej przyspieszyć procedurę w staraniu się o mieszkanie, na które czekała już od dawna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci
2. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Jak możemy się dowiedzieć, w minioną sobotę stan pani Danuty znacząco się pogorszył. W ciężkim stanie trafiła do szpitala przy ulicy Koszarowej, gdzie lekarze rozpoczęli walkę o jej życie, jednak finalnie okazali się bezsilni. Kobieta zmarła. Jej dwa ukochane koty, z którymi była silnie związana, trafią do nowych i bezpiecznych domów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Dowiedział się, że zdradza go żona. Zemścił się na niej w najgorszy sposób przy całej rodzinie
  4. Można dostać bzika. Wszyscy mają problem z odgadnięciem jakie to zwierzę, prawda powala na łopatki
  5. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne wydarzenia nie dają jej spokoju od lat

Źródło: gazeta wyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News