Ulubieniec Polaków jest ciężko chory. Oficjalnie potwierdził najgorsze obawy

Ulubieniec Polaków jest ciężko chory. Oficjalnie potwierdził najgorsze obawy Źródło: .

Nowotwór dopadł ulubieńca tysięcy, a nawet milionów Polaków. Gwiazdor przez długi czas milczał, nie odnosząc się do obiegających media plotek. Gdy poczuł się gotowy, postanowił oficjalnie potwierdzić, że zmaga się z jedną z najgorszych chorób.

Nowotwór to potworna choroba, która może dotknąć każdego. Często może pokrzyżować największe marzenia, a niekiedy odebrać je chorej osobie całkowicie, razem z życiem. Choć coraz więcej ludzi zmaga się z rakiem, każde informacje o kolejnej chorej osobie, są dla wszystkich bardzo poruszające. Nie inaczej było w przypadku wielkiego gwiazdora, za którym Polacy wprost szaleją. Choć wszystko zostało oficjalnie potwierdzone, wielu wciąż nie może w to uwierzyć. 

Gwiazdor zachorował na nowotwór. Oficjalnie potwierdził najgorsze obawy 

Karel Gott jest czeskim wokalistą, który skradł serca słuchaczy w wielu krajach na świecie, w tym w Polsce. Przez lata kariery zjednał sobie prawdziwą rzeszę fanów, którzy licznie przybywali na każdy jego koncert. Najwięksi miłośnicy gwiazdora nie chcieli wierzyć w plotki o jego chorobie, które od jakiegoś czasu pojawiały się w sieci. Niestety - muzyk wszystko potwierdził za pośrednictwem Facebooka. 

- Nie chciałem zawracać wam głowy moimi problemem, nie jestem tym, który mówi o swoim życiu prywatnym, zwłaszcza o zdrowiu, i chce się w ten sposób użalać. Z moją chorobą chciałem sam walczyć, ze wsparciem mojej żony i moich bliskich - napisał Gott. 

Jak możemy się dowiedzieć, problemy zdrowotne wokalisty zaczęły się już w 2015 roku, gdy wykryto u niego chłoniaka, jednak dzięki odpowiedniemu leczeniu, wszystko wróciło do normy. 1,5 roku temu koszmar powrócił, bowiem zdiagnozowano u 80-latka zaburzenia krwiotwórcze w postaci zespołu mielodysplastycznego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niestety, w ciągu ostatniego miesiąca, pomimo kilku zabiegów, choroba ta przekształciła się w ostrą białaczkę - dodaje. 

Wokalista ma wielką prośbę 

Gott postanowił publicznie skierować wielką prośbę nie tylko do swoich fanów, ale również mediów, które nieustannie dociekają informacji o jego stanie zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie

Wokalista prosi o uszanowanie prywatności zarówno jego samego, jak i rodziny, a przede wszystkim nieletnich córek, które bardzo przeżywają całą sytuację. Przyznaje, że bliscy są dla niego wielkim wsparciem, dlatego nie chce, by choroba doszczętnie zawładnęła również ich codziennością, przez dociekliwe media. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: facebook

Następny artykuł