Lekarz diagnozował u zdrowych dzieci nowotwór. Powód jest haniebny, rodzice nigdy mu nie wybaczą

Lekarz diagnozował u zdrowych dzieci nowotwór. Powód jest haniebny, rodzice nigdy mu nie wybaczą Źródło: Pixabay / valelopardo

Nowotwór diagnozowano u zupełnie zdrowych dzieci. Powód, dla którego lekarz oszukał rodziców, jest niewiarygodny. Takiego zachowania nikt się po nim nie spodziewał.

Lekarz diagnozował nowotwór u dzieci, a każda kolejna diagnoza była druzgocąca dla rodziców. Wkrótce okazało się, że ich pociechy są zupełnie zdrowe. Opiekunowie małych pacjentów są wściekli na doktora. Powód, dla którego mężczyzna okłamał rodziców jest oburzający.

Nowotwór to diagnoza, którą lekarz postawił u zdrowych dzieci

Doktor Mina Chowdhury powiedział kobiecie, że jej córka ma guza żołądka, który wymaga kosztownego leczenia w prywatnej klinice. Mama zabrała dziecko na pogotowie ratunkowe, ale tamtejsi lekarze poinformowali ją, że nie widzą żadnych oznak raka. Matka dziewczynki nie uwierzyła publicznej służbie zdrowia. Rodzice postanowili rozpocząć leczenie w klinice dr Chowdhury. Mężczyzna poinformował ich, że terapia niestety będzie bardzo droga.

- Kiedy widzisz, że twoja córka jest chora, nic nie możesz zrobić, bo nikt nie wie, co jej jest. Gdy została zdiagnozowana i okazało się, że jej stan jest poważny, poczułam, że ktoś wreszcie próbuje jej pomóc. Przytuliłam lekarza po diagnozie. Ulżyło mi. Wiedziałam, że wreszcie ktoś pomoże mojemu dziecku - miała powiedzieć matka zdiagnozowanej dziewczynki.

Lekarz kierował chore dzieci na prywatne leczenie do kliniki, w której pracował

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Terapia dziecka owiana była ogromną tajemnicą, w końcu rodzice zrobili się podejrzliwi. Zabrali dziecko z kliniki, a lekarzowi zaczęła się przyglądać służba medyczna. Udowodniono mu, że specjalnie diagnozował u małych pacjentów raka, by wyłudzić od ich rodziców pieniądze za leczenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Takich przypadków było więcej. Nigdy nie kierował zdiagnozowanych dzieci na lokalny oddział onkologiczny, tylko przekonywał opiekunów pacjentów do prywatnej terapii w klinice, której był dyrektorem zarządzającym. Śledztwo w sprawie nieuczciwego lekarza wciąż trwa. Mężczyźnie grozi utrata prawa do wykonywania zawodu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News