Pies przeszedł ciężką operację nowotworu. Gdy po rozłące zwierzę wróciło do pana polały się łzy

Pies przeszedł ciężką operację nowotworu. Gdy po rozłące zwierzę wróciło do pana polały się łzy Źródło: YouTube/TRCMN

Nowotwór dotyka nie tylko ludzi, ale i nasze ukochane czworonogi. Pies po bardzo ciężkiej operacji i długiej rozłące przywitał swojego pana w nietypowy sposób.

Nowotwór jest chorobą, która nie ogranicza się tylko do ludzi. Może zabrać każdego - człowieka i psa. Walka o przeżycie podczas choroby jest ważna zarówno dla jednych, jak i drugich. Opiekunowie chorych zwierząt nie poddają się i zabierają swoje ukochane czworonogi do najlepszych specjalistów, by uchronić je przed śmiercią, a siebie przed stratą.

Jak wiadomo, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Czworonogi te towarzyszą nam od dawien dawna. Każdego dnia powodują uśmiech na naszych twarzach. Łzy pojawiają się jednak od razu, gdy okaże się, że nasz ulubieniec bardzo cierpi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowotwór psa nie pokona?

Przesłodki, biszkoptowy labrador o wdzięcznym Jack Daniel, został zdiagnozowany jako chory na nowotwór. U zwierzaka guz pojawił się pod uchem. Jego właściciel, zaniepokojony stanem zdrowia swojego pisaka, postanowił go ratować. Weterynarze przeprowadzili ciężką i długą operację, która ostatecznie na szczęście zakończyła się sukcesem. Udało się uratować uroczego czworonoga. Po wybudzeniu z narkozy spotkał się ze swoim właścicielem. Filmik z momentu tego spotkania wzrusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Pies całym sobą wtula się w swojego ukochanego właściciela. Siedzi na tylnych łapkach, a przednie ma oparte o ramiona swojego człowieka, który go głaszcze i przytula. Mężczyzna nie może ukryć wzruszenia. Płacze rzewnymi łzami. Na filmie widać, że oboje bardzo za sobą tęsknili. Witać też jak bardzo wpłynęła na nich rozłąka i jak wspaniale, że znowu są razem. 

YouTube/ TRCMN

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

Źródło: funzoo

Następny artykuł