Nowotwór śmierć
Pexels
Maria Wieczorek - 11 Stycznia 2020

Nie żyje wybitny muzyk. W tajemnicy walczył z ciężką chorobą

Nowotwór doprowadził do śmierci znanego, docenianego perkusisty. Muzyk zmarł 7 stycznia, o czym poinformował przedstawiciel jego rodziny. Gwiazdor miał 67 lat.

Nowotwór, z którym zmagał się artysta, przez długi czas pozostawał jego tajemnicą. Jego walka z chorobą trwała aż 3 lata. Wcześniej, w 2015 roku zdecydował się zakończyć trwającą ponad 40 lat karierę, aby poświęcić więcej czasu żonie oraz nastoletniej córce. Niestety rodzina nie miała wiele czasu, aby naprawdę się sobą nacieszyć.

Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomócDramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomócCzytaj dalej

Nowotwór doprowadził do śmierci popularnego muzyka

Neil Part Peart, członek kanadyjskiej grupy Rush, był jednym z najbardziej znanych perkusistów w historii muzyki rockowej. Pisał także teksty piosenek z zespołu, z którym przez lata występował. Mimo ogromnej popularności niewielu fanów wiedziało o chorobie, z jaką się zmagał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SzczeniakChcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziweCzytaj dalej

Rzecznik rodziny Pearta, Elliott Mintz poinformował oficjalnie, że muzyk zmarł 7 stycznia w Kalifornii. Na stronie internetowej jego zespołu opublikowano oficjalny komunikat, skierowany do licznych sympatyków muzyka.

Tragiczne informacje dotarły do fanów Neila Pearta

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż Olgi Tokarczuk zdradza rodzinne sekrety. Wszystko wyszło na jaw
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

- Prosimy przyjaciół, fanów i media by ze zrozumieniem uszanowały prywatność rodziny w tym ekstremalnie trudnym i bolesnym czasie. Ci, którzy chcą złożyć kondolencje, mogą przekazać datek w imieniu Neila organizacjom walczącym z rakiem - przekazano w stosunkowo krótkim oświadczeniu.

Neil Peart odszedł w wieku 67 lat. Osierocił córkę, 11-letnią Olivię, którą będzie się odtąd opiekowała jedynie matka - fotografka Carrie Nuttal. Tysiące fanów muzyka pogrążyło się w głębokim smutku i żałobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Znaki zodiaku przepiękna starość3 znaki zodiaku mają ogromne szczęście, czeka je przepiękna starość. Reszta może tylko pozazdrościćCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News