U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu Źródło: Facebook

Nowotwór nie zniechęcił tej młodej matki do porodu. Pomimo tego, że po drodze musiała pokonać wszystkie przeciwności losu, na świat przyszła długo wyczekiwana córka. Heroizm kobiety jest niesamowity, a jej historia niejednego doprowadzi do łez.

Nowotwór nie miał być częścią ich życia. Ta para nie spodziewała się, że ich wspólna podróż na kuli ziemskiej będzie miała równie kręty przebieg. Gdy dowiedzieli się, że kobieta jest w ciąży, nie posiadali się ze szczęścia, ale opinie lekarzy złamały im serca. Dopiero po długim czasie mogli znowu spoglądać z odwagą w przyszłość.

Nowotwór zagroził jej ciąży, ale się nie poddała 

Melissa Gormley wykazała się wyjątkową odwagą. Chociaż lekarze powtarzali jej, że donoszenie ciąży w jej stanie zdrowia nie jest dobrym pomysłem, nie poddała się i postanowiła przeczekać najgorsze. Jej partner otoczył ją wyjątkową troską i modlił się o to, aby ta historia nie skończyła się tragedią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Swojego chłopaka, Dave'a, Melissa poznała w kawiarni, w której kelnerowała. Dopiero co zaczęli się ze sobą spotykać, kiedy dziewczyna zaszła w ciążę. Ta sytuacja ich nie poróżniła, ale scementowała ich związek. Mieli wiele marzeń i odważnych planów na przyszłość.

To właśnie wtedy stało się najgorsze. Wystarczyła rutynowa wizyta u lekarza powodowana niepokojącymi symptomami, aby Melissa nie mogła uwierzyć w swojego pecha. Wykryto u niej bowiem raka szyjki macicy. Jak można się domyślać, tego typu komplikacja jest zazwyczaj wyraźnym sygnałem do przerwania ciąży.

Chociaż zatroskani lekarze namawiali ją do aborcji, która miała uratować jej zdrowie oraz uchronić ją przed potencjalną traumą poronienia, Melissa zdecydowanie odmówiła poddania się procedurze. Na dziecku zależało jej bardziej, niż na własnym zdrowiu.

Kobieta cały czas była śmiertelnie zagrożona

Parę czekał niesamowicie ciężki okres. Wspierali się, ale nie mogli mieć pewności, że kobieta i dziecko przeżyją. Każdy dzień był dla nich męką. Jednak dzięki zaangażowaniu lekarzy udało się uniknąć najgorszego. 

Melissa urodziła dziecko za pomocą cesarskiego cięcia - nie było mowy o porodzie sposobem naturalnym. Dziewczynka przyszła na świat kompletnie zdrowa. Para nadała jej imię Olivia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Dopiero po narodzinach dziewczynki lekarze mogli usunąć guza, który zagrażał życiu i zdrowiu Melissy. Kobieta przeszła ciężką operację i teraz dochodzi do zdrowia. Wraz ze swoim partnerem Davem udzielili wywiadu w telewizji. Podczas programu partner oświadczył się matce swojego dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd piosenkarki. Legendarna gwiazda zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: webniusy

Następny artykuł