Słynny polski muzyk ukrywał przed mediami, że ma nowotwór. Jego córka przekazała właśnie smutne informacje

Słynny polski muzyk ukrywał przed mediami, że ma nowotwór. Jego córka przekazała właśnie smutne informacje Źródło: screen YouTube/@Jaka to melodia

Nowotwór nieoczekiwanie zaatakował jednego z bardzo znanych polskich muzyków. Informacje o chorobie przekazała jego córka. Dopiero teraz poznaliśmy smutne informacje ukrywane przez dłuższy czas.

Nowotwór należy do najbardziej przerażających chorób, jakie mogą przytrafić się każdemu z nas. Jednocześnie wciąż nie ma na nią idealnego lekarstwa, w związku z czym dolegliwości tej obawiają się ludzie na całym świecie. Nie omija ona także najbardziej znanych osób, o czym wielokrotnie można było się przekonać. Tym razem jeden ze znanych polskich muzyków jest ciężko chory.

Informację o jego stanie zdrowia przekazała jego córka, która postanowiła zwrócić się do mediów. Jej słowa wywołały wielkie poruszenie, bowiem nikt nie spodziewał się, że znany artysta cierpi na tak poważną chorobę. Teraz tysiące fanów drżą o jego stan zdrowia, pojawiło się już mnóstwo wiadomości życzących jak najszybszego powrotu do pełni sił.

Nowotwór muzyka zaskoczył Polaków

Marek Torzewski miał ostatnio wiele problemów. Pod jego adresem pojawiły się zarzuty dotyczące kradzieży, jakiej miał niedawno się dopuścić. Dowiedzieliśmy się, że śpiewak operowy miał przywłaszczyć sobie kwotę 4450 złotych będących honorarium za koncert. Jak się okazało, suma nie należała jednak w całości dla niego, w związku z czym pojawiło się wiele kontrowersji.

- Mój ojciec wystąpił tylko jeden raz w BCK ze swoim autorskim koncertem dwa lata wcześniej niż odbywający się w roku 2018 festiwal im B. Kaczyńskiego. Marek Torzewski nigdy nie znał pana Matulki i tego festiwalu. Nigdy też na nim nie wystąpił. Od początku są nieprawidłowości w prowadzeniu całej tej sprawy. Ani media, ani sąd nie dają mojemu ojcu prawa do obrony, które jest gwarantowane konstytucyjnie. Jemu to odebrano - mówi córka muzyka, Agata Torzewska w rozmowie z "Plejadą".

Nowotwór śpiewaka wywołał niepokój fanów

- On jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa. Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy. Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę, a to wszystko trwa już parę długich miesięcy - ujawnia w rozmowie z "Plejadą" Torzewska, wywołując jednocześnie wielkie zdziwienie fanów.

Nikt nie przewidywał, że zły stan zdrowia muzyka spowodował właśnie nowotwór.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mój ojciec jest wrażliwym człowiekiem tak, jak każdy artysta. W normalnych warunkach, w dobrym stanie zdrowia, odznaczałby się dobrą odpornością i odwagą, ale każdy jest człowiekiem. Jego dotyka zwłaszcza to, że sprawa jest nieprawdziwa, a on nie ma prawa do obrony i każdy bierze pod uwagę tylko jedną stronę - kończy swoją niespodziewaną wypowiedź córka Marka Torzewskiego.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agata Duda przeszła samą siebie! To, co pokazała na gali dla rolników zszokowało wszystkich! Księżna Kate zzieleniałaby z zazdrości
  2. Michał Szpak już nie może się ukrywać! Cała Polska poznała prawdę. Fani osłupieli, gdy zobaczyli intymne zdjęcie piosenkarza. Nie był sam
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News