Zdjęcie pokazuje niepozorny objaw nowotworu. Mało kto o tym wie, a może uratować życie

Zdjęcie pokazuje niepozorny objaw nowotworu. Mało kto o tym wie, a może uratować życie Źródło: facebook.com

Nowotwór piersi można odkryć w bardzo prosty sposób. Okazuje się, że organizm zmagający się z chorobą jest w stanie poinformować o niej w sposób, o jakim mało kto wie. Ta informacja może pomóc w szybszej diagnostyce niebezpiecznego raka.

Nowotwór piersi da się wykryć o bardzo wcześniej. Lisa Royle, która zawsze miała dużo wigoru i siły, została zaskoczona przez swoją znajomą wiadomością dotyczącą choroby, z którą się zmaga. Przyjaciółka mieszkanki Manchesteru powiedziała, że lekarz zdiagnozował jej chorobę, gdy ta przyszła do gabinetu z dziwną zmianą skórną. Ta informacja uchroniła Royle przed chorobą

Nowotwór piersi zaczyna się od zmiany skórnej. Guz daje o sobie znać w niespotykany sposób

Kobieta przekazała Royle, że pod jej piersią pojawiło się dziwne wklęśnięcie, które zaczęło kuć. Początkowo kobieta myślała, że gdzieś się otarła, albo uszkodziła sobie skórę stanikiem. Jednak gdy ból nie znikał, postanowiła zgłosić się do lekarza, który powiedział jej, że zmaga się z nowotworem piersi.

Gdy Royle usłyszała tę historię, czym prędzej poszła do łazienki, aby zobaczyć swoje piersi. Jak się okazało, miała dokładnie to samo wklęśnięcie, co jej chora koleżanka. Prędko zgłosiła się do lekarza, który potwierdził jej obawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Royle radzi patrzeć na skórę

Na dzień przed operacją usunięcia piersi Brytyjka opisała swoją historię na Facebooku, radząc wszystkim kobietom na świecie, aby nie bały się badać skóry na powierzchni biustu, ponieważ im szybciej odkryją guzek, tym prędzej będą mogły się wyleczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

- Nigdy nie sądziłam, że na Facebooka wrzucę zdjęcie swojej piersi, ale stwierdziłam, że skoro mam mieć ją usuniętą w przyszłym tygodniu, to mogę to zrobić. Znalazłam na niej mały objaw, który może być łatwo przeoczony w natłoku spraw. Małe wklęśnięcie. Proszę, zadbajcie o swoje zdrowie i badajcie piersi. To może uratować wam życie. - napisała Brytyjka, która obecnie wraca do zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Webniusy

Następny artykuł