Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc

Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc Źródło: siepomaga.pl

Nowotwór zaatakował pana Przemysława Suszkę po raz trzeci w życiu, Ojciec 8-letniej Paulinki, który od 2011 roku zmaga się z chorobą, przechodził już szereg operacji, ale widmo śmierci wisi nad nim od kilku lat. Mężczyzna błaga o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację, która pomoże mu w końcu wyzdrowieć.

Nowotwór odcisnął wielkie piętno na życiu Przemysława Suszki. Życie mężczyzny od momentu, w którym dowiedział się o chorobie, czyli od 2011 roku, zaczęło zmieniać się nie do poznania. Nad rodziną zawisło widmo śmierci, a sam chory konfrontował się z tą wyjątkowo groźną chorobą 2 razy, za każdym mając nadzieję, że jest uleczony. Niestety, ostatnim razem rak znowu dał o sobie znać, a w ciele ojca Paulinki urósł guz ważący ponad 20 kilo. Mężczyzna i jego córka błagają o pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na leczenie do USA, gdzie po raz kolejny Przemysław będzie walczył o życie.

Nowotwór nie daje o sobie zapomnieć. Porażająca historia Przemysława Suszki

O swojej chorobie mężczyzna dowiedział się w trakcie najbardziej radosnego momentu swojego życia. Było to w święta Bożego Narodzenia w 2011 roku, kiedy za kilka dni miała przyjść na świat jego córeczka.

- Bagatelizowałem sygnał, który wysyłał mój organizm, aż do czasu, gdy ból zaczął coraz bardziej dokuczać. Pierwsze badania, tomografia, kilka nerwowych, świątecznych dni i cios poniżej pasa. Nowotwór – mięsak przestrzeni zaotrzewnej. I to wtedy, gdy na świat przychodził mój mały aniołek. Nie pozostało nic innego, jak szukać lekarzy, którzy mnie zoperują, co również nie było łatwe ze względu na umiejscowienie guza - mówi mężczyzna.

Na jego nieszczęście, choroba zaczęła nawracać bardzo szybko i przybrała rozmiary 25-kilogramowego guza.

- Kolejna operacja była już cięższa i bardziej radykalna, oprócz guza straciłem też nerkę, śledzionę oraz ogon trzustki. Trzy miesiące w szpitalu po operacji, odżywiany przez specjalną pompę, modliłem się o to, by życie dało mi jeszcze jedną szansę - mówi ojciec Paulinki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna chce się wyleczyć dla dziecka

Trzeci nawrót jego choroby w postaci ponad 20 kilowego guza nie będzie leczony przez lekarzy w Polsce, którzy załamali ręce nad stanem zdrowia mężczyzny. Jego leczenia chcą podjąć się Amerykanie, ale nie zrobią tego za darmo. Kolejne leczenie przekracza możliwości finansowe Przemysława Suszki. Mowa tu o kwocie 300 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Mężczyźnie można pomóc poprzez portal SiePomaga. Sam Suszka mówi o tym, że chciałby przeżyć i żyć dla swojej córki.

- Paulinka jest całym moim światem i sensem wszystkiego – jeśli zniknę z jej życia teraz, to w jej dorosłym życiu zostanę jedynie mętnym wspomnieniem – tłumaczy pan Przemek na stronie zbiórki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News