3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg

3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg Źródło: youtube.com/NotesLeftBehind

Nowotwór agresywnie zaatakował mały i bezbronny organizm 6-letniej dziewczynki. Rodzice zrobili wszystko, by w ostatnich dniach życia nie czuła się osamotniona i obolała. Po jej śmierci mama dokonała powalającego odkrycia w szafce.

Nowotwór zabrał im starszą córkę. Młodsza, 3-letnia, już nigdy nie pozna starszej siostry. Jedyną, osobistą pamiątką po niej jest znalezisko, na które przypadkiem natrafiła mama, zaglądając do szafki dziewczyny.

Nowotwór nie dał szans 6-latce

Elena Desserich to 6-letnia dziewczynka, która cieszyła się, że przeprowadza się z rodzicami do większego, nowego domu. Pomagała rodzicom pakować rzeczy w kartony i pilnowała 3-letniej, młodszej siostry, Grace. Podczas przeprowadzki źle się czuła, a jej stan z dnia na dzień coraz bardziej się pogarszał. Rodzice postanowili zabrać ją do lekarza.

Po dziesiątkach badań okazało się, że Elena ma glejaka, nieuleczalny nowotwór mózgu. Jakby złych wiadomości było mało, mama i tata dziewczynki usłyszeli, że Elenie pozostały co najwyżej 3 miesiące życia. Byli zdruzgotani, ale nie dali tego po sobie poznać przed dziećmi. Elena musiała stawiać się na wizyty w szpitalu i wiedziała, że jest z nią źle. Teraz rodzice są pewni, że już wtedy zorientowała się, że umiera.

Nie tylko w szufladzie, ale i w kieszeniach, szafach, książkach, podłodze czy w doniczkach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, lekarze mieli rację - 3 miesiące później Elena zmarła. Pod koniec swojej choroby nie mogła chodzić, jeść i mówić, dlatego komunikowała się ze swoimi rodzicami przez pisanie wiadomości na karteczkach. Dziewczynka już wtedy skrywała sekret. Wcześniej wykonała setki podobnych karteczek pisanych na skrawkach papieru w kształcie serduszka i schowała je we wszystkie zakamarki domu. Nawet 10 lat po jej śmierci, bliscy odnajdywali wzruszające wiadomości.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Kiedy mama zajrzała do szafki swojej zmarłej córki, była w szoku. Tam znalazła pierwsze karteczki. Na serduszkach było napisane m.in.: "Grace, do boju!", "Kocham Cię mamo, tato i Grace", "Przepraszam, że zachorowałam", "Naprawdę bardzo mi przykro, kocham was".

Mama Eleny postanowiła wydać notatki Eleny w wersji książkowej oraz założyć fundację The Cure Starts Now, która pomaga chorym na raka. Cały dochód ze sprzedanych książek, których wnętrze przyprawia o łzy, jest przeznaczany na opłacenie leczenia potrzebujących.

Fot. youtube.com/NotesLeftBehind/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Gwiazda "M jak miłość" ODBIŁA partnera koleżance z planu. Błagała, by tego nie robiła. Nic to nie dało
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Lolmania

Następny artykuł