Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór

Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór Źródło: .

Nowotwór został wykryty u jednego z najsłynniejszych sportowców. Mężczyznę czeka dramatyczna walka o życie. Tragedia jego rodziny wzrusza kibiców z całego świata.

Nowotwór zniszczył życie wielu ludziom. Tym razem znany skoczek narciarski, który w 2005 roku został rekordzistą zawodów w Planicy, musi zmierzyć się z niespodziewaną diagnozą: rak. Tragiczna wiadomość o chorobie wywróciła do góry nogami całe życie sportowca.

Nowotwór zmienił jego życie

Nowotwór złośliwy kręgosłupa wykryto u norweskiego skoczka Bjørna Einara Romørena w lipcu bieżącego roku. Zdiagnozowany u niego mięsak Ewinga to wyjątkowo agresywna choroba kości, która - na szczęście - charakteryzuje się sporą wrażliwością na leczenie promieniowaniem jonizującym. Onkolodzy zalecili skoczkowi chemioterapię. Wyróżniająca sportowców wola walki od razu odezwała się w Romørenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Piep***ć raka. Tej wiosny usłyszałem druzgocącą wiadomość, że mam guza w kręgosłupie. To trudna sytuacja dla mnie i dla mojej rodziny. Zacząłem już leczenie i przeżyję. Przede mną trudny czas, ale wygram tę walkę - zadeklarował Bjørn Romøren za pośrednictwem Instagrama.

Prosił też, by uszanować jego decyzję o braku bieżących informacji na temat swojej choroby. Planował poświęcić się ze wszystkich sił pokonaniu jej, nie wywiadom i publicznym rozmowom na temat swojego stanu.

Nowotwór nie przeszkadza w rodzinnym spędzaniu niedzieli

Po niemal dwóch miesiącach od tragicznej diagnozy podzielił się z fanami zdjęciem z prywatnej wycieczki nad jezioro. W wypadzie towarzyszyła mu rodzina: żona i potomek. Skoczek nie zająknął się ani słowem o swoim stanie w krótkim poście, który zamieścił:

- Niedzielna wycieczka nad jezioro Østernvann. Idealna, bo z kochającą rodziną. Mamy ze sobą kaloryczną kiełbasę, ale tym razem postanowiliśmy nie liczyć kalorii! - czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Nowotwór sportowca został pominięty milczeniem. Bjørn Einar Romøren pozował z rodziną na tle sielskiego krajobrazu. Jego wygląd nie zdradza śmiertelnej choroby. Nie wiadomo, czy zmagania skoczka dobiegły końca, ale jedno jest pewne: były rekordzista świata w skokach nie podda się nowotworowi i będzie walczył o swoje zdrowie i życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News