Wszyscy lekarze myśleli, że ma nowotwór mózgu. Ale przeskanowali mu głowę i porażająca prawda wyszła na jaw

Wszyscy lekarze myśleli, że ma nowotwór mózgu. Ale przeskanowali mu głowę i porażająca prawda wyszła na jaw Źródło: Guangdong TV

Nowotwór mózgu był diagnozą, którą mężczyzna słyszał od wielu lekarzy przez kilkanaście lat. Podczas kolejnego rentgena głowy, medycy odkryli, w jak wielkim byli błędzie.

Nowotwór mózgu okazał się zupełnie błędną diagnozą. Mężczyzna przez wiele lat cierpiał. Jego stan zdrowia pogarszał się coraz bardziej, a większość lekarzy winę zrzucała na rzekomego guza mózgu. Podczas kolejnego badania rentgenem odkryli, jak bardzo mylili się co do stanu zdrowia Pana Wanga.

Nowotwór miał być odpowiedzialny za złe samopoczucie mężczyzny

Wang w ciągu kilkunastu lat odwiedził wielu lekarzy. Szukał przyczyny, z powodu której jego stan zdrowia coraz bardziej się pogarszał. Mężczyzna czuł się osłabiony, często wymiotował, a lewa strona ciała coraz częściej odmawiała mu posłuszeństwa. Większość doktorów winą obarczało guza, który rzekomo znajdował się w mózgu mężczyzny. Niestety leczenie nie przynosiło żadnych skutków, jego stan dalej się pogarszał.

Mężczyzna trafił do specjalistycznego szpitala w Kantonie na południu Chin. Tam został zbadany bardzo nowoczesnym sprzętem. Lekarze zorientowali się też wtedy, jak bardzo mylili się z diagnozą. Przyczyną cierpień Chińczyka nie był guz, tylko ogromny tasiemiec, który zadomowił się u niego w głowie. Pasożyt żywił się mózgiem mężczyzny.

Nowotwór mózgu był zupełnie błędną diagnozą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten rzadki rodzaj tasiemca często występuje w jelitach psów i kotów. Mężczyzna spożył go podczas jedzenia smażonych ślimaków, które były jego ulubionym daniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Lekarze odradzili mężczyźnie operację. Wiązała się z ogromnym ryzykiem, z powodu trudnego ułożenia tasiemca. Chińczyk jednak zdecydował się na zabieg. Doktor Gu Youming, który przeprowadził operację, poinformował, że całkowity powrót mężczyzny do zdrowia jest niemal pewny.

- Pasożyt cały czas żył w ciele pacjenta. Musieliśmy się upewnić, że usuniemy tasiemca w całości. Jeśli pozostawilibyśmy jakąkolwiek część, z pewnością odrosłaby i doprowadziła do śmierci pana Wanga - powiedział doktor Gu Youming.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

źródło: Fakt24

Następny artykuł