Przyczyna śmierci Lipko była inna? Ujawniono na co naprawdę zmarł, informacje porażają

Przyczyna śmierci Lipko była inna? Ujawniono na co naprawdę zmarł, informacje porażają Źródło: youtube/ Super Express

Choroba niestety okazała się silniejsza. Chwilę po przykrych informacjach o nagłej śmierci Romualda Lipko pojawiły się także doniesienia o prawdziwej przyczynie zgonu.

Romuald Lipko zmagał się z bezwzględną chorobą, z którą niestety przegrał. Wytrwale walczył od wielu miesięcy, a gdy wszyscy mieli nadzieję, a nawet byli niemal pewni, że uda mu się zwyciężyć i wrócić do pełni zdrowia, wydarzyło się najgorsze. Szczegóły zwyczajnie odbierają mowę, trudno uwierzyć. 

Ujawniono prawdziwe przyczyny śmierci 

Piątkowym porankiem polskie media obiegły wyjątkowo smutne informacje o nagłej śmierci Romualda Lipko, który jak przekazano, odszedł najprawdopodobniej około północy z 6 na 7 lutego 2020 roku. O przykrym zdarzeniu oficjalnie poinformowali jego bliscy, którzy na profilu Budki Suflera na Facebooku opublikowali rozrywający serce wpis. 

W pełnym żalu poście przekazano, że artysta od dawna walczył z nowotworem, który finalnie okazał się silniejszy. W ubiegłym roku muzyk sam poinformował, że zachorował na raka, jednak jak również deklarował, walka z chorobą miała nie pokrzyżować mu planów o reaktywacji zespołu, który na początku bieżącego roku miał wyruszyć w trasę koncertową, a pierwszy występ dać już 14 lutego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Romuald Lipko nie żyje. Dnia 6 lutego koło północy, po przegranej walce z nowotworem, odszedł Romuald Lipko, jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej końca XX i początku XXI w., współtwórca i kreator zespołu Budka Suflera, autor wielu wielkich polskich przebojów. Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiają Rodzina i przyjaciele z zespołu Budka Suflera - czytamy we wpisie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy w Indiach nie mogli uwierzyć. Odkręcili wodę, a gdy spróbowali "wody" z kranu, aż się zachwiali
2. Policja szuka mężczyzny podejrzanego o zabójstwo Dominika Sikory. Oto jego wizerunek

Fani wciąż nie potrafią uwierzyć, że tak wielkiej gwiazdy nie ma już wśród nas. W sieci pojawia się coraz więcej kondolencji skierowanych do rodziny i przyjaciół muzyka. Miłe wspomnienia z Romualdem Lipko przepełniły myśli internautów, którzy chętnie dzielą się nimi w mediach społecznościowych, nie kryjąc żalu po stracie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Roksana Węgiel przekazała kilka słów chorej Viki Gabor. Prawda o ich stosunkach wyszła na jaw
  4. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach
  5. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News