Gwiazdor M jak Miłość, Rodziny zastępczej, Miodowych lat, Poranku Kojota, Na dobre i na złe, Plebanii i DDTVN chory na zabójczy nowotwór. Nowe informacje

Gwiazdor M jak Miłość, Rodziny zastępczej, Miodowych lat, Poranku Kojota, Na dobre i na złe, Plebanii i DDTVN chory na zabójczy nowotwór. Nowe informacje Źródło: unsplash/ Piron Guillaume

Nowotwór zagrażał życiu odtwórcy wielu kultowych postaci. Aktor, który swoją grą aktorską czarował w "Poranku Kojota", "Rodzinie Zastępcze"j i "Miodowych" latach wyznał na antenie "Dzień Dobry TVN", że zmaga się z poważnym rakiem. Już teraz wiemy, jak wygląda przebieg choroby artysty.

Nowotwór słynnego gwiazdora jest od wczoraj tematem numer jeden w krajowych mediach. Aktor, który dał się zapamiętać dzięki kreacjom w wielu niezapomnianych produkcjach, wyznał na antenie "Dzień Dobry TVN", że ma poważne problemy zdrowotne. Dowiedzieliśmy się, jak wygląda przebieg choroby aktora i czy należy martwić się o jego zdrowie.

Nowotwór pochłania zdrowie aktora znanego z "Poranku Kojota" i "Rodziny Zastępczej". Czy artysta zwalczy problemy zdrowotne?

Aktorem, który przyznał się do problemów zdrowotnych, jest Tomasz Dedek. Gwiazdor, który wcielał się w znakomite role na przełomie wieków stał się prawdziwą ikoną dzięki roli Jędruli, ale także swoich epizodycznych wystąpień w "Na Dobre i na Złe", "Plebanii" i "Miodowych latach". Artysta opowiedział o wielkim koszmarze związanym z nowotworem prostaty, ale zapewnił, że jego stan zdrowia uległ dużej poprawie.

- W skali do 10 punktów miałem 9, to była sytuacja zagrażająca życiu. Trafiłem na wspaniałego lekarza i podjęliśmy decyzję o operacji – opowiadał w Dzień Dobry TVN aktor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak poznać nowotwór prostaty? Nowe informacje o chorobie aktora 

Rak prostaty najczęściej objawia się problemami i bólem przy oddawaniu moczu, chronicznymi bólami dolnych partii mięśni i złamaniami kości. Tomasz Dedek o swojej chorobie dowiedział się przy okazji wizyty u lekarza z powodu bólu biodra. Aktor, który występuje także w teatrze, myślał, że nabawił się kontuzji. Prawda była jednak zupełnie inna. Na szczęście, szybka diagnostyka i leczenie sprawiły, że artysta znany z "Rodziny Zastępczej" dochodzi do pełni formy. Sama małżonka Dedeka, Magdalena Soszyńska-Dedek mówi o tym, że rok zmagań z chorobą męża był dla niej wyjątkowo ciężki.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

- Ja właściwie słabo pamiętam ten pierwszy rok, bo działa się zadaniowo. To są szpitale, operacje i tak dalej. Właściwie dzięki naszym przyjaciołom, rodzinie, sąsiadom udało mi się przez to przejść – powiedziała szczerze w rozmowie w DDTVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Masz stary dowód osobisty? Świetne wieści, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  4. TVN: Szaleniec właśnie wysadził dom w Polsce! Dziecięca krew polała się strumieniami, wszystko płonęło i latało w powietrzu
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło : Jastrząb Post

Następny artykuł