Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby

Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby Źródło: pexels.com

Nowotwór zaatakował jedną z serialowych aktorek. Fani kochali jej role. Kobieta przeszła już pierwsze zabiegi, ale przed nią jeszcze długa droga.

Nowotwór sprawił, że aktorka częściej odwiedza kliniki, niż plany zdjęciowe. Kobieta stanęła do nierównej walki o swoje życie. Na świecie ma mnóstwo fanów, którzy trzymają kciuki za jej zdrowie.

Diagnoza, jaką usłyszała Shannen Doherty, okazała się dramatyczna - nowotwór. Aktorka już w przeszłości zmagała się z rakiem, ale w 2017 roku poinformowała fanów, że choroba jest w stanie remisji. Dzięki temu odzyskała nadzieję na powrót do normalnego życia i ponowne pojawianie się na planach filmowych. Niestety kobieta niedawno przyznała, że ponownie musi stanąć do tej dramatycznej walki.

Nowotwór ponownie zaatakował Shannen Doherty

Nowotwór, z którym zmaga się aktorka, osiągnął już 4. stadium. Choroba wróciła tuż przed śmiercią innego aktora i jej kolegi z planu, Luke'a Perry'ego. Kobieta jednak przez rok ukrywała tę informację przed mediami. O jej smutnym sekrecie wiedzieli tylko najbliżsi - rodzina oraz przyjaciele z planu. Na decyzję o podzieleniu się wiadomością o jej stanie zdrowia wpłynął fakt, że prawdopodobnie sądowa dokumentacja i tak ujrzałaby światło dzienne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chora na nowotwór Shannen Doherty jest wspierana przez męża i mamę. Fani serialu "Beverly Hills 90201" również trzymają kciuki za jej powrót do zdrowia, jednak aktorka z trudem znosi obecny stan. Kobieta wyznała, że okropnie się boi, co zrozumiałe - rak jest jedną z najczęstszych przyczyn śmierci. Każde kolejne stadium to coraz mniejsze szanse na zwyciężenie w walce z tą chorobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł

Jedyne, co możemy zrobić, to trzymać kciuki i mieć nadzieję, że Shannen Doherty pokona nowotwór. Aktorka ma dopiero 48 lat i przed nią jeszcze długa kariera na planie filmowym. Pozytywną informacją jest to, że gwiazda może liczyć na duże wsparcie ze strony otoczenia.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Minister zdrowia ujawnia kto w Polsce zachoruje na koronawirusa. Niepokojące słowa
  4. Upadł i już nigdy nie odzyskał przytomności. Tragiczna śmierć 15-letniego sportowca
  5. Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News