Umierająca mama napisała przed śmiercią list. Dobrze przemyślała treść

Umierająca mama napisała przed śmiercią list. Dobrze przemyślała treść Źródło: Facebook/Julie Yip-Williams

Nowotwór zabiera rodzinie matkę. Jednak kobieta tuż przed śmiercią decyduje się na piękny krok i pisze list, którego treść niebywale wzrusza. Widać, że bardzo szczegółowo przemyślała każde słowo.

Nowotwór obecnie zabiera ze świata największą liczbę osób. Nie dość, że wskaźnik śmiertelności jest przerażająco wysoki to jeszcze ma największą liczbę zachorowań. Pacjenci słyszący taką diagnozę nie mają powodów do radości, leczenie może być bardzo ciężkie i długotrwałe. 

Zdrowie jest bardzo niedoceniane. Ludzie zaczynają za nim tęsknić dopiero w momencie, gdy go brakuje. Chyba tylko starsze osoby cieszą się i doceniają te dni, kiedy czują się dobrze. Dzieci, młode osoby i dorośli mają dobre zdrowie za pewnik. Niestety w każdej chwili wszystko może się diametralnie zmienić.

Nowotwór zabiera im mamę

Gdy 37-letnia kobieta dowiedziała się, że choruje na IV stadium raka okrężnicy wiedziała, że niedługo przyjdzie jej żyć. Nie chodziło o to, że od razu się poddała. Ten nowotwór w tak zaawansowanym stadium nie daje dużych szans na długie życie. Zaczęła pisać bloga, który po jej śmierci został wydany w formie książki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zanim odeszła zostawiła dla swoich córek przepiękny list. Długi, odręcznie napisany, w którym zawarła bardzo wiele informacji. Jak każda mama nie chciała zostawiać swoich dzieci bez opieki. Zamierzała w liście zawrzeć wszystkie problemy logistyczne, z jakimi będą mogły się zderzyć po jej odejściu. Zapisała nazwiska wszystkich lekarzy z numerami kontaktowymi do nich, zaznaczyła nawet kiedy mają przedłużyć umowy wynajęcia skrzypiec. Zapisała wszystko, co wydawało jej się niezbędne, żeby dziewczynki czuły, że matka pomimo śmierci jest obok nich. 

- Będziecie się czuły samotne, ale zrozumcie, że nie jesteście same. To prawda, że idziemy przez życie w pojedynkę, ponieważ odczuwamy wszystko indywidualnie i w ten sam sposób dokonujemy wyborów. Ale odnalezienie ludzi w podobnej sytuacji jest możliwe i jeśli tego spróbujecie, samotność nie będzie Wam tak bardzo doskwierać. To kolejny paradoks Waszej żeglugi przez życie. I najważniejsze jest to, że macie siebie i możecie na sobie nawzajem polegać - napisała mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Na koniec przypomniała im, jak ważne jest życie. Prosi je także, by żyły pełnią życia nawet jeśli jej już z nimi nie będzie. Trzeba przyznać, że kobieta doskonale przemyślała całą treść listu. Nie zapomniała o żadnym szczególe, który ma wpływ na życie dzieci, a do tego dodała im otuchy w bardzo mądrych i pięknych słowach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zjedli SKAŻONE MIĘSO, dwie osoby nie żyją. Cała firma do zamknięcia
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

źródło: wp

 

Następny artykuł