Romuald Lipko trafił do szpitala. Jest bardzo źle

Romuald Lipko trafił do szpitala. Jest bardzo źle Źródło: Youtube/Super-Express

Nowotwór wątroby został zdiagnozowany u słynnego muzyka z Budki Suflera - Romualda Lipko. Jeszcze nie dawno zapewniał, że czuje się dobrze, ale jego stan zdrowia ponownie się pogorszył. Musiał przerwać trasę koncertową.

Nowotwór we wczesnym stadium rozwoju może być wyleczony. Jeśli uda się postawić szybką diagnozę, jest spora szansa, że nie będzie przerzutów i uda się wyciąć zwyrodnienia. Tak też było w przypadku uznanego muzyka Romualda Lipko - wydawało się, że po drogim leczeniu, muzyk szybko wróci do siebie. Niestety, ponownie trafił do szpitala.

Romuald Lipko miał wykryty nowotwór. Szybko poddał się leczeniu

69-latek otrzymał kilka tygodni temu diagnozę wskazującą, że cierpi na nowotwór wątroby. Obecny lider Budki Suflera zdecydował się na operację za granicą. Ostatecznie trafił do szpitala w Niemczech, w którym poddał się operacji wycięcia nowotworu. W wywiadzie z "Super Expressem" zapowiadał kolejną trasę i zapewniał o swym dobrym samopoczuciu.

- Czuję się świetnie. Wszystko jest w porządku. Jestem uśmiechnięty, nic mnie nie boli, choroba, która zrobiła we mnie dużo popłochu i zmobilizowała mnie do szybkiego działania, póki co jest zażegnana, zaleczona. Mogę powiedzieć, że jestem gotowy do służby - opowiadał w wywiadzie Lipko.

Zespół szykował trasę, ale Romuald Lipko musiał zaprzestać przygotowań

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Budka Suflera przygotowywała się do kolejnej trasy koncertowej. Miał to być wielki powrót zespołu, który niedawno wypuścił nowy utwór. Niestety, Romuald Lipko musiał nagle opuścić przygotowania ze względu na stan zdrowia. Nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy zespołu, ale zapewne zależą od stanu zdrowia obecnego lidera.

- Romek odebrał telefon ze szpitala. Lekarz natychmiast kazał mu tam przyjechać - poinformował "Super Express" przyjaciel muzyka.

Niestety, nie wróży to zbyt dobrze na przyszłość. Prawdopodobne kolejny nawrót choroby nowotworowej może oznaczać coraz poważniejsze problemy Romualda Lipko i konieczność poddania się jeszcze większej liczbie zabiegów.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Nie żyje gwiazdor filmu "Kogel mogel". Zmarł nagłą i straszliwą śmiercią

Zespół Budka Suflera wciąż jest skłócony z Krzysztofem Cugowskim, a Romuald Lipko zapowiadał, że nie ma szans na pogodzenie się z dawnym liderem. Z nowym wokalistą wypuścili utwór "Gdyby jutra nie było", który wzbudził raczej mieszane reakcje krytyków. Znany dziennikarz muzyczny, Piotr Weltrowski skomentował go w dosyć wulgarny sposób, mówiąc o "zamknięciu w trumnie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Reforma edukacji w praktyce. Zdjęcie planu lekcji, które krąży za sieci, mówi samo za siebie
  4. Joanna Senyszyn podsumowała abp. Gądeckiego. "Największy smród poszedł z jego homilii"
  5. Kupiła nowe spodnie przez internet. Kiedy przymierzała je po raz pierwszy na chwilę zamarła. Znalazła w kieszeni ohydną rzecz

Źródło: Super-Express

Następny artykuł