Nowotwór
youtube.com Pa Pa Art
Monika Majko - 4 Lipca 2020

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru błaga o pomoc. Nowotwór zaatakował niespodziewanie jego ukochaną, liczy się czas

Nowotwór wymaga natychmiastowego leczenia, znany komik zwrócił się o pomoc do fanów. Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru błaga o wsparcie, zamierza walczyć do ostatniej chwili. Choroba wymaga kosztownego leczenia, liczy się każda złotówka.

Nowotwór zaatakował nagle, Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru ze łzami w oczach prosi fanów o wsparcie. W sieci pojawiło się nagranie, znany komik nie zamierza się poddać. Artysta błaga o wsparcie, wyznał że liczy się każda chwila i złotówka.

Nowotwór zaatakował partnerkę Michała Wójcika

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru przechodzi teraz bardzo ciężkie chwile, lekarze zdiagnozowali u jego partnerki nowotwór. Uwielbiany komik poprosił swoich fanów o wsparcie finansowe na leczenie kobiety, która jest również matką jednego z jego dzieci.

Jacek Rozenek - dramatyczne wieściDramatyczne wieści o Jacku Rozenku. Tak wygląda teraz jego życie, bardzo przykreCzytaj dalej

- Kochani, całe życie pomagałem; dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc - zaapelował Michał Wójcik w nagraniu opublikowanym w internecie.

Michał Wójcik apeluje o pomoc do fanów, zbiera fundusze na leczenie ukochanej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka ból nowotwór8-latka skarżyła się na okropny ból. Lekarze zignorowali problem, prawda okazała się wstrząsającaCzytaj dalej

Do apelu o wsparcie przyłączyli się również koledzy komika z kabaretu Ani Mru Mru. Na oficjalnym Facebooku formacji pojawił się wpis, zachęcający wielbicieli artystów do wsparcia leczenia Jani.

- Kochani! Pomagamy! Tym razem Michałowi. Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno! Jesteście z nami? Każda złotówka może czynić cuda - napisali koledzy z kabaretu Michała Wójcika.

Dzisiaj grzeje:

1. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Wyznali wszystkie tajemnice

2. Tragiczny wypadek kolejowy. 8-latek zginął pod kołami pociągu

Zbiórka funduszy prowadzona jest przez portal Pomagam.pl. Fani tłumnie okazali wsparcie i solidarność z ulubionym komikiem w obliczu tragedii, która spotkała jego rodzinę. W ciągu 4 dni uzbierano już niemal 220 tysięcy złotych, tym samym przekraczając o 20 tysięcy pierwotny cel zbiórki. Datki na rzecz leczenia partnerki Michała Wójcika wpłaciło prawie 4,5 tysiąca osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot z najpiękniejszymi oczami na świecie. Dosłownie nie da się od niego oderwać wzroku
  2. Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lata
  3. Rok temu uratował życie 2-tygodniowej dziewczynki. Niestety, media obiegły tragiczne informacje
  4. Potężne kontrole policji w całym kraju, 13 tys. osób ukaranych mandatami. Wystarczy zapomnieć jednej rzeczy
  5. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali swoje zdjęcia z dzieciństwa. Do kogo Henio jest bardziej podobny?
  6. Małgorzata Trzaskowska zaskoczyła całą Polskę swoją obietnicą. „Wiele razy z Rafałem rozmawiałam”

Tatry - porażające scenyPrzykre sceny w Tatrach, turyści są oburzeni. Podobnej sytuacji nie było od bardzo dawnaCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News