Chora na raka dziennikarka TVN straciła wiarę w polskich lekarzy. Słowa Ani rozrywają serca

Chora na raka dziennikarka TVN straciła wiarę w polskich lekarzy. Słowa Ani rozrywają serca Źródło: Youtube/Fashion Post

Nowotwór nagle zaatakował znaną dziennikarkę TVN. Do tej pory leczyła się w Polsce, ale kompletnie straciła cierpliwość do krajowej służby zdrowia. Fani są poważnie zmartwieni.

Nowotwór odebrał nam wiele znamienitych person. Mimo to niektórym udawało się podjąć z nim walkę i wyjść z tego nierównego starcia obronną ręką. Niewątpliwie modowa dziennikarka TVN jest niezłomna w walce z chorobą. W końcu jej cierpliwość się skończyła - uznała, że nie może dalej polegać na polskiej służbie zdrowia.

Nowotwór jej nie złamał. Dziennikarka TVN nie zamierza zaprzestawać walki

Anna Puślecka robiła wielką karierę w dziennikarstwie modowym. Pracowała m.in. w TVN Style, w "Dzień Dobry TVN" była ekspertką od najnowszych trendów oraz przeprowadzała wiele wywiadów ze znanymi projektantami. Pisała do wielu magazynów dla kobiet, była szefową działu mody w "VU Mag". Była na tyle ważną personą w swojej profesji, że wystąpiła w programie "Bez Dubli" kanału Fashion Post na Youtube.

Kiedy dowiedziała się o tym, że ma raka piersi, postanawiała, że nie będzie tego rozpowiadać w mediach. O swojej chorobie powiedziała dopiero w tym roku. W obszernym wywiadzie dla "Plejady" pokazała, jak wielka drzemie w niej siła do walki z nowotworem.

- W świecie mody chorowanie jest niemodne, a zwłaszcza na "taką" chorobę. To nie na miejscu. To oznaka słabości i złego gustu [...] To, że mam raka, nie znaczy, że zrezygnuję ze szpilek i kobiecości. Nie ma takiej opcji. Tak się noszę na co dzień i nie widzę powodu, aby na zabiegi chodzić w dresach. Traktuję to jako normalne wyjście do miasta czy do pracy - opowiadała.

Prezenterka ma dość polskiej służby zdrowia. Rozdzierający serce wpis 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka TVN postanowiła wstawić bardzo odważne zdjęcie. Pokazała się w koszuli nocnej, z widocznymi efektami chemioterapii - bez włosów na głowie. W wywiadzie Puślecka przyznawała, że już zaczyna oswajać się z kapeluszami, ale do tej pory nie pokazała, jak wygląda w trakcie leczenia.

W opisie zamieściła smutną informację, że polska służba zdrowia nie daje sobie rady z jej leczeniem. Mimo że Anna nie jest zadowolona z wyprowadzki z kraju, to wie, że leczenie w szwajcarskiej Lozannie to teraz dla niej najlepsza opcja.

- Coś się traci, coś się zyskuje, "żarty" z polską służbą zdrowia się skończyły. Szwajcaria to nie jest moja wymarzona "destynacja", ale tu ponoć najlepiej się leczy ludzi - napisała w opisie zdjęcia.

Źródło: instagram/annapuslecka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Tragiczne informacje TVP z południa Polski. Potwierdzono ofiarę śmiertelną po wstrząsie w kopalni, wprowadzono trzydniową żałobę
  4. Marlena straciła męża przez raka. Gdy przyszła na jego pogrzeb usłyszała od teściowej najbardziej bolesne słowa
  5. Słowa prawnika matki śp. Kristiny rozrywają serca. Osobisty dramat zmienił jego podejście do mordercy
  6. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu

Źródło: Plejada

Następny artykuł