Gwiazda ukochanego serialu Polaków przekazała smutną wiadomość. Zaatakowała ją śmiertelna choroba, jest bardzo źle

Gwiazda ukochanego serialu Polaków przekazała smutną wiadomość. Zaatakowała ją śmiertelna choroba, jest bardzo źle Źródło: .

Nowotwór zaatakował jedną z gwiazd ulubionego serialu Polaków. Aktorka przekazała niezwykle smutne wiadomości, atak śmiertelnej choroby sprawił, że jest z nią bardzo źle.

Nowotwór zaatakował jedną z ukochanych gwiazd z serialu Beverly Hills 90210. Po ostatnich doniesieniach o śmierci Luka Perry'ego, fani drżą z niepokoju o ulubioną aktorkę. 

Nowotwór zaatakował gwiazdę ukochanego serialu Polaków już trzy lata temu 

Shannen Doherty już trzy lata temu podzieliła się z fanami wiadomością o swoim stanie zdrowia. Nowotwór z którym się wtedy zmagała zniknął. W wywiadzie wyznała, że w przypadku raka najważniejsze będą następne lata, cały czas spodziewała się, że może dojść do nawrotu choroby. 

- Pięć lat. Nawroty zdarzają się cały czas. Wielu z was dzieliło się ze mną swoimi historiami. Dlatego teraz ze zdecydowanie lżejszym sercem, będę czekać. Rekonstrukcja to kilka operacji. Decyzja, żeby brać tabletki przez kolejnych pięć lat obarczona jest tłumem skutków ubocznych i problemów. Wiem, że mnie pobłogosławiono. Wiem to. Ale teraz… Remisja. Zamierzam po prostu oddychać - zdradziła już trzy lata temu. 

Niestety, w ostatnim wywiadzie, Shannen Doherty podzieliła się z fanami wyjątkowo smutną wiadomością. Okazuje się, że lekarze nie mieli dla niej dobrych wiadomości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór znowu się pojawił. Najnowszy wywiad przekazuje brutalną prawdę

Ostatnio Shannen Doherty udzieliła wywiadu w którym wyznała, że znowu rozpoczyna zmagania ze śmiertelną chorobą. Nowotwór znowu zaatakował. Tym razem Shannen Doherty będzie musiała się zmierzyć z czwartym stopniem raka piersi. 

- Życie nie kończy się wraz z diagnozą - wyznała aktorka, znana z serialu Beverly Hills 90210.

Dzisiaj grzeje: 1. Tata Roksany Węgiel to przystojniak. Pokazali wspólne zdjęcie, są bardzo podobni

2. Uwielbiana prezenterka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż pogrążony w żałobie przekazał wszystkie szczegóły dopiero teraz

fot. instagram/ShannenDoherty

Shannen Doherty nie zamierza się poddawać. Aktorka ma zamiar walczyć z ciężką chorobą i wciąż żyć normalnie. Cały czas chodzi do pracy i nie planuje z niej rezygnować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

źródło: jastrząbpost

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News