Myśleli, że chłopiec ma przeziębienie. Prawdziwa diagnoza okazała się śmiertelna, chłopiec nie żyje

Myśleli, że chłopiec ma przeziębienie. Prawdziwa diagnoza okazała się śmiertelna, chłopiec nie żyje Źródło: unsplash.com/Kat J

Nowotwór często nie daje żadnych oznak przez długi czas. Niestety zdecydowanie większe szanse na wyleczenie mają osoby, które zostały zdiagnozowane odpowiednio wcześniej. Rodzice tego chłopca myśleli, że ich syn cierpi na zwykłe przeziębienie, jednak prawdziwa diagnoza okazała się być dla niego śmiertelna.

Nowotwór dotyka coraz więcej ludzi na całym świecie. Z roku na rok liczba zachorowań na różne typy raka zwiększa się. Bardzo często w początkowym stadium choroby nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Rodzice tego chłopca myśleli, że ich dziecko zmaga się ze zwykłym przeziębieniem. Niestety diagnoza, jaką postawili lekarze, okazała się najgorsza z możliwych.

Chłopiec zachorował na nowotwór

9-letni Josh narzekał od kilku dni na ból głowy i ogólne osłabienie organizmu. Rodzice dziecka byli przekonani, że ich syn cierpi po prostu na przeziębienie, którym najprawdopodobniej zaraził się od swojego brata. Początkowo nic nie wzbudziło większego niepokoju rodziców Josha. Nikt nie spodziewał się, że tak naprawdę chłopiec zachorował na nowotwór. 

Pierwszym sygnałem, który zaniepokoił rodziców, był niebieski odcień paznokci ich syna. To właśnie wtedy mama 9-latka, Danielle Harber, postanowiła skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Doktor zalecił kobiecie, aby jak najszybciej wezwała karetkę. Badania w szpitalu nie wykazały jednak niczego niepokojącego, więc chłopca wypuszczono do domu. Jednak z każdym dniem Josh coraz bardziej opadał z sił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Josh okropnie cierpiał, nie mógł jeść ani nawet stanąć na nogach. Ból był nie do wytrzymania, dlatego rodzice chłopca ponownie skonsultowali się z lekarzami. Specjaliści postanowili zbadać krew 9-latka. Badania wykazały druzgocącą diagnozę. Josh chorował na ostrą białaczkę szpikową. Rodzice Josha nie mogli uwierzyć w to, że los tak okrutnie doświadczył akurat ich syna. Tym bardziej, że ten rodzaj nowotworu dopada tylko troje, czworo dzieci na milion.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać 
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Niestety od chwili diagnozy chłopiec żył jeszcze tylko 48 godzin. Dla jego rodziców to był prawdziwy cios i ogromna tragedia. Tak okrutne doświadczenie zmotywowało parę do podjęcia szczytnych działań. Rodzina zmarłego chłopca regularnie zbiera środki na badania nad białaczką dla dzieci. Małżeństwo chce też zmotywować ludzi, aby nigdy nie lekceważyli żadnych objawów jakiejkolwiek choroby. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo
  4. Wszyscy byli zaskoczeni po tym, jak Agata Duda zachowała się względem chłopczyka. Wszystko uwieczniono na zdjęciu (FOTO)
  5. Ewa Farna w żałobie. Pożegnała mężczyznę bardzo bliskiego jej sercu

źródło: Mamadu

Następny artykuł