Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc

Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc Źródło: siepomaga.pl

Nowotwór, na który choruje Gosia, postępuje w zastraszającym tempie. Pomimo długich chemioterapii dziewczynka nie odzyskuje siły, a jej stan się nie poprawia. Zrozpaczeni rodzice nie mogą już za wiele zrobić, ale błagają o pomoc, bo okazuje się, że jest jeszcze szansa, by uratować ich dziecko.

Nowotwór to choroba, która ma najwyższy wskaźnik śmiertelności. Każdego dnia umierają kolejne osoby, które zapadły na tą nieuleczalną chorobę. Nieważne, czy jest to dziecko, czy starsza osoba, nikt ma stuprocentowej szansy na wygraną. Chorzy i ich rodziny nie poddają się, robią wszystko co mogą, by pomóc swoim ukochanym. Tak samo jest w przypadku Gosi i jej rodziców.

Nowotwór zabiera im córkę w zastraszającym tempie

- Mamo, to niesprawiedliwe, że dzieci muszą umierać. Są jeszcze za małe na niebo - powiedziała do mamy Gosia.

Gosia ma 6 lat. Została zdiagnozowana z groźnym nowotworem dziecięcym - neuroblastomą. Dziecko podczas leczenia było przez miesiąc podłączone do kroplówki, 49 razy pobierano jej krew, a łącznie połknęła ponad 200 tabletek, przez co walczyła z poparzonym przełykiem. Jakby tego było mało dla dziecka, to przeszła jeszcze 16 chemioterapii. 

Od trzech lat jedyne, co robią jej rodzice, to spędzają czas na oddziale onkologicznym. Dokładnie trzy lata temu u Gosi wykryto nowotwór i od tego czasu życie dziewczynki i jej rodziców zmieniło się w nieustającą walkę z czasem.

Nowotwór, z którym chcą walczyć za wszelką cenę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

A cena jest wielka, potrzeba bowiem aż ponad 1,6 mln zł, by uratować ich dziecko. W tym momencie brakuje jeszcze nieco ponad 275 tysięcy zł. Zbiórkę wspierać tutaj. Rodzice błagają, by każdy kto może dorzucił się do walki o zdrowie ich dziecka.

- Ostatnio na placu zabaw podeszła do nas dziewczynka w wieku Gosi i powiedziała jej jedno zdanie – “Gosiu, ja nie chciałabym, żebyś Ty umarła...”. Odpowiedziałam jej, że zrobimy wszystko, by Gosia żyła. Obiecaliśmy sobie przecież, że zapukamy do każdych drzwi, żeby tylko ją ratować! Dla Gosi uwierzyliśmy w cud. Jesteśmy tutaj dla niej i z całego serca prosimy Cię o pomoc! Pomóż nam ratować życie naszej córeczki… - napisali rodzice pod zbiórką. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Żeby wspomóc Gosię w jej leczeniu, można wpłacać pieniądze na zbiórkę (kliknij tutaj). Rodzice proszą każdego nawet o najmniejszą pomoc. Niczego tak nie pragną, jak tego, żeby ich córeczka mogła przeżyć. Zbiórka na rzecz Gosi prowadzona jest jeszcze przez 13 dni, liczy się każda wpłacona złotówka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT
  2. Na weselu sześciu policjantów otoczyło nagle pana młodego. Goście nie mogli uwierzyć w to, co się stało później
  3. Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pilnie interweniowała policja. Nieznany mężczyzna miał w głowie nóż
  4. Wyciągnęła dziecko z wózka, wysoko uniosła i rzuciła o asfalt. Ale dopiero potem zrobiła najgorszą rzecz
  5. Twój pies dziwnie się zachowuje, ale nie wiesz o co mu chodzi? Oto 12 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby go zrozumieć

źródło: interia 

Następny artykuł