Tata najjaśniejszej gwiazdy światowych mediów ma raka piersi. Ponure doniesienia

Tata najjaśniejszej gwiazdy światowych mediów ma raka piersi. Ponure doniesienia Źródło: youtube.com/ OWN

Nowotwór dotknął ojca światowej gwiazdy. Mężczyzna, który wychował ikonę mediów i muzyki przyznał się do tego, że mierzy się z dość nietypowym rakiem. Nikt nie może uwierzyć w tak smutny los taty gwiazdy.

Nowotwór ojca gwiazdy światowej muzyki wstrząsnął całą Ameryką. Mężczyzna wyznał przed kamerami jednej z największych stacji telewizyjnych, że cierpi na nietypowy typ raka. Jego wyznanie wstrząsnęło widzami, którzy zastanawiają się, czy córka i ojciec w obliczu choroby odbudują swoje relacje.

Nowotwór zaatakował ojca znanej wokalistki. Przykre doniesienia z USA

Osobą, chorą na raka jest Matthew Knowles, czyli ojciec słynnej Beyonce. Mężczyzna, który przez długie lata był managerem swojej córki i pomógł jej wypromować się na światową gwiazdę, przyznał się do tego, że cierpi na nowotwór piersi, który jest raczej niespotykany wśród mężczyzn.

Powiedział przed kamerami, że sam nie wierzył w to, co usłyszał od lekarzy. O ile uskarżał się od jakiegoś czasu na problemy zdrowotne, o tyle podejrzewał coś zupełnie innego, a na pewno nie raka piersi, który występuje głównie u kobiet. Knowles poprosił widzów, aby Ci badali się regularnie, gdyż szybka diagnostyka jest w stanie pomóc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Knowles pogodzi się z Beyonce?

Ojciec Beyonce od lat nie utrzymuje kontaktu ze swoją słynną córką. Wszystko przez nieprawidłowości, jakie popełniał w trakcie, gdy był menadżerem gwiazdy. Okazało się, że Knowles defraudował środki gwiazdy i nie wypłacał jej wszystkich należnych pieniędzy. Jakby tego było, mężczyzna zdradził matkę piosenkarki, co sprowokowało Beyonce do zerwania wszelkich kontaktów ze swoim ojcem.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2.Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Możliwe, że w obliczu choroby gwiazda wybaczy swojemu ojcu i pomoże mu w walce z tak nietypową odmianą nowotworu. Sama piosenkarka jak na razie nie zabrała głosu w sprawie choroby ojca i nie zdecydowała się na komentarz dla prasy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję 

Źródło: Mama Du

Następny artykuł