Hanna Dunowska przed śmiercią ujawniła przygnębiające kulisy małżeństwa. Nowotwór zmienił jej podejście do życia

Hanna Dunowska przed śmiercią ujawniła przygnębiające kulisy małżeństwa. Nowotwór zmienił jej podejście do życia Źródło: Screen YouTube/ Studio VTV1

Nowotwór sprawił, że aktorka inaczej spojrzała na życie. Dzięki temu znalazła w sobie dawną siłę, która pomogła jej przejść przez kryzys w małżeństwie. Historia artystki jest zadziwiająca.

Nowotwór spowodował diametralne zmiany w życiu Hanny Dunowskiej. To w obliczu poważnej choroby aktorka postanowiła zmienić swoje życie. A przeżywała właśnie trudne chwile, problemy osobiste i zahamowanie kariery zawodowej. Diagnoza nie była jednak dla niej dobijająca, przeciwnie - zmusiła do zmian, które ostatecznie zmieniły jej życie na lepsze.

Nowotwór w trudnym momencie. Dunowska przeżywała ciężkie chwile

Zmarła 1 sierpnia popularna aktorka wspominała w wywiadzie dla portalu Oh me, że w pewnym momencie życia jej kariera zawodowa nagle zahamowała. Dunowska była uważana za wielką nadzieję polskiego kina, przebierała w ofertach, ale odkąd zaczęła prowadzić kultowy program "Czar par", jej kariera weszła na równię pochyłą. A do tego doszły problemy osobiste, ciężki czas w małżeństwie. To wtedy usłyszała diagnozę.

- Nie chodziłam do lekarzy prawie w ogóle. Nic mi nie dolegało, uważałam się za zdrową fizycznie osobę, natomiast nie zdawałam sobie sprawy, że psychicznie jest coraz zgorzej. I diagnoza: nowotwór piersi… - wyznała.

Ta wiadomość nie załamała aktorki. Postanowiła, że będzie walczyć z przeciwnościami losu. I rzeczywiście, diagnoza okazała się dla niej momentem zwrotnym i początkiem zmian na lepsze. To właśnie ta przemiana dała jej siłę, by zdecydować się na rozwód. Mówi o tym, jak zmieniła swoje podejście do słów męża.

- Dotarło do mnie, że to, co on mówi, jest w jego głowie, on tak myśli, ale to nie jest wcale prawda o mnie. Kiedy zdałam sobie z tego sprawę, jego słowa przestały mnie ranić. Przestałam wrzucać to w siebie i powtarzać, że pewnie jestem taka, jak on mówi - wyjawiła kulisy małżeństwa aktorka. 

Moment przełomowy. "Zbliżyłam się do siebie samej"

Jednak kluczem do tej poważnej decyzji było postanowienie o walce z nowotworem. To udowodniło jej, że jest silna. Miała konkretny plan, aby rozwijać się duchowo i od razu zaczęła go realizować. Przypadkowo spotkała bioenergoterapeutę, któremu nagle zwolnił się termin i mógł ją przyjąć. Aktorka wspominała go jako bardzo ważną w swoim życiu osobę, która pokierowała ją na nowe tory.

- Pokierował moim wejściem w inny obszar życia, ten bardziej duchowy. ponieważ, aby dobrze w życiu funkcjonować trzeba się rozwijać, poznawać siebie. Człowiek jest istotą fizyczno-duchową, nie może koncentrować się tylko na swojej fizyczności i życiu materialnym; musi zadbać o swojego ducha. W przeciwnym razie żyje taki jak na pół gwizdka, połowicznie - opowiadała Dunowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chciałam więcej radości, więcej zaufania, do tego, co się pojawia na mojej drodze. I przede wszystkim nie lekceważyć żadnych swoich odczuć, a wręcz słuchać i podążać za nimi - wyznała. 

Stąd wzięła się decyzja o studiach psychologicznych. Ostatecznie Hanna Dunowska została psychoterapeutką i łączyła nowe zajęcie z aktorstwem. W pewnym momencie zauważyła, że w jej życiu wszystko zaczyna się układać. Wróciła do dawnego zawodu i do końca grała w popularnym serialu "Barwy szczęścia". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Ohme

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News