Gwiazda serialu "Adam i Ewa" boi się o swoje życie. Przez ciężką chorobę jest w grupie ryzyka

Gwiazda serialu "Adam i Ewa" boi się o swoje życie. Przez ciężką chorobę jest w grupie ryzyka Źródło: YouTube Asia Paula

Nowotwór, który u niej zdiagnozowano sprawia, że aktorka Katarzyna Chrzanowska znajduje się w wysokim niebezpieczeństwie związanym z epidemią koronawirusa. Nie mieszka na stałe w Polsce, a kraj, gdzie obecnie żyje jest wyjątkowo mocno doświadczony przez wirusa.

Nowotwór to straszna wiadomość dla wszystkich, niezależnie od tego kim są oraz ile zarabiają. Katarzyna Chrzanowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak wygląda jej życie z tą chorobą w kraju, który został szczególnie mocno dotknięty epidemią.

Nowotwór osłabia cały organizm

Nowotwór u gwiazdy zmusił ją do tego, aby poddać się chemioterapii, obecnie przechodzi immunoterapię, jednak boryka bardzo się martwi, ponieważ szpital, w którym się leczyła potwierdził już zgony trzech osób w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, a jej organizm jest teraz bardzo osłabiony. Stawia ją to w szeregu z innymi ludźmi, którzy w związku z chorobami współistniejącymi znaleźli się w grupie ryzyka. Kobieta od czterech lat na stałe mieszka w Hiszpanii i wywiadzie udzieliła informacji z pierwszej ręki na temat codziennego życia Hiszpanów. Wprowadzono tam bardzo rygorystyczne prawo, jednak obywatelom ciężko jest się do nich dostosować. Gwiazda mieszka niedaleko Malagi i z przerażeniem obserwuje, jakwiele osób ignoruje zakazy i odbywa spacery po parkach i plażach.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Po zakupy trzeba jechać samemu

Aktorka zmagająca się z nowotworem w czasie epidemii powiedziała, że osoby starsze, powyżej 70 roku życia, dostały zakaz opuszczania domów przez najbliższe 4 miesiące. Także na Półwyspie Iberyjskim zamknięto salony piękności i salony fryzjerskie, a do sklepu pojechać można jedynie samochodem, wewnątrz którego znajdować się może tylko jeden kierowca. Katarzyna Chrzanowska potwierdza, że także w Hiszpanii brakuje środków czystości, które są teraz tak bardzo ważne i masowo wykupywane są ze wszystkich sklepów. Producenci nie nadążają z ich dostarczaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw

2. Czy mogę przyjmować gości? Czy mogę iść na cmentarz? Czy mogę pojechać na działkę? Kary do 30 tysięcy

Nowotwór i epidemia rozdzieliły ją z dzieckiem

Katarzyna Chrzanowska w Hiszpanii mieszka z jedną córką, druga latorośl postanowiła zostać z dziadkami w Polsce. Aktorka niesamowicie za nią tęskni, a upragnione spotkanie, które miało odbyć się na święta z oczywistych powodów się nie dojdzie do skutku. Pozostają im komunikatory internetowe, jednak nie jest to już to samo. Rodzice wraz z pociechą mieli przylecieć do niej, aby razem świętować - teraz nie wiadomo, kiedy znów się zobaczą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szpitale w Nowym Jorku szykują się do wprowadzenia nowej metody walki z koronawirusem. Czy nadchodzi przełom?
  2. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  3. Wiadomo, ilu Polaków straci pracę. Gigantyczna liczba
  4. Będzie 1000 plus? Wiadomo, kto może liczyć na nowe świadczenie
  5. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  6. Policja została wezwana do skandalicznego zajścia w Biedronce. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News