Zwłoki noworodka odnalezione w potoku. Na miejscu tragedii pojawili się funkcjonariusze

Zwłoki noworodka odnalezione w potoku. Na miejscu tragedii pojawili się funkcjonariusze Źródło: youtube.com/KlodzkoNeeds Batman

Zmarły noworodek znaleziony w Gliwicach. W trakcie godzin porannych jeden z mieszkańców śląskiego miasta odkrył przerażające znalezisko. Na miejscu zdarzenia od razu pojawiła się policja.

Noworodek, a dokładniej martwe maleństwo, znaleziono na jednej z ulic Gliwic. Temat tego okropnego znaleziska był jednym z głównych, jaki obiegł w poniedziałek śląskie miasto. W trakcie godzin porannych jeden z mieszkańców zauważył niepokojący obrazek. W jednym ze zbiorników wodnych znajdowało się ciało niemowlęcia. Wezwane służby wyłowiły dziecko i potwierdziły jego zgon.

Gliwice: Noworodek znaleziony martwy. Mieszkańcy miasta w szoku

Znalazcą ciała dziecka okazał się jeden z mieszkańców miasta. Mężczyzna, który w godzinach porannych szedł do pracy, zauważył niespodziewane znalezisko na tafli wody w okolicach dzielnicy Ostropa w potoku Ostropka.

Jak się okazało, obiektem, który zauważył, było ciało małego dziecka. Zaniepokojony wezwał służby. Po szybkiej interwencji ze strony policji i służb ratownictwa medycznego ustalono, że malec nie żyje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura sprawę traktuje priorytetowo

Pomimo tego, że sprawa obiegła całe Gliwice, sama policja zdecydowała się nie komentować zdarzenia.

- Nie komentujemy tej sprawy - informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Najświeższy komunikat w sprawie będzie dostępny we wtorek, co ustalili dziennikarze "Super Expressu". Wtedy to prokuratura, która bada sprawę, najprawdopodobniej poda płeć i wiek dziecka. Aby ustalić, czemu dziecko znalazło się w takim położeniu, śledczy będą musieli przeprowadzić sekcję zwłok, której wyniki będą dostępne jeszcze w tym tygodniu.

Nie wiadomo, w jakich okolicznościach zginęło dziecko i kto jest jego rodzicami. Policja, jak i prokuratura obiecują, że będą pracować nad sprawą z wielką powagą i potraktują ją priorytetowo.

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  4. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  5. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem

źródło: Radio Zet

Następny artykuł