Wielka tragedia. Matka zagłodziła noworodka na śmierć

Wielka tragedia. Matka zagłodziła noworodka na śmierć

Noworodek jest całkowicie zależny od swojej mamy, przez co każde, nawet najmniejsze zaniedbanie odbija się na nim w znacznym stopniu. Niestety, w niektórych przypadkach dochodzi z tego powodu do tragedii. Tak stało się także w sprawie wyrodnej rodzicielki, która zagłodziła swoje dziecko na śmierć.

Noworodek nie powie nam dokładnie, co mu dolega, ani czy czegoś potrzebuje. Jedyny sposób, w jaki się z nami komunikuje, to płacz. Co więcej, takie maleństwo musi jeść co kilka godzin, a szybkość przyrostu masy ciała u noworodka jest naprawdę imponujący. Niestety niektóre matki pozostają głuche na potrzeby swoich dzieci, ale gorzej jest jeszcze, gdy kobieta nie dostrzega, że w ogóle zrobiła coś nie tak. Nawet jeżeli doprowadziła do śmierci dziecka.

Noworodek zagłodzony przez matkę

25-letnia Angel Poole, która pochodzi z Birmingham w stanie Iowa, urodziła swojego synka imieniem Judah Wessels w maju 2016 roku. Malec, kiedy przyszedł na świat, był okazem zdrowia i nawet podczas pierwszej wizyty kontrolnej lekarz nie zauważył nic niepokojącego. Niestety już dwa miesiące później doszło do tragedii. Według "Mirror" 25-latka opuściła kolejne wizyty i na swoją obronę dodawała, że nigdy z czymś takim się nie spotkała. Mały Judah nie żył niestety długo, ponieważ już w lipcu tego samego roku jego matka znalazła go nieprzytomnego. Natychmiast zostało wezwane pogotowie, ale na pomoc było już za późno. Wedle lekarzy, którzy badali ciało malca, był on znacząco niedożywiony i ważył zaledwie 2 kilogramy, co mogłoby być dopuszczalne w przypadku noworodka, który właśnie się urodził, ale nie w momencie, gdy ma on dwa miesiące. Kobieta została zatrzymana i wszczęto w jej sprawie postępowanie. Wiele osób zszokowało, że sama oskarżona była całkowicie przekonana, iż jej sprawa niedługo się zakończy, a ona sama wróci do domu. Warto wspomnieć, że Amerykanka pochowała wcześniej już jedno dziecko.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mam dobrą wiadomość. Nowy prokurator znalazł dowody, które działają na moją korzyść. Rozmawiał z lekarzem, który badał mózg Judaha. Poinformował o tym mojego prawnika - pisała kobieta. - Musimy teraz zwrócić się o pomoc do patologa. Myślę, że niebawem to wszystko się skończy. Proszę, módlcie się za mnie. Bóg was wysłucha - czytamy w mediach społecznościowych kobiety. Angel Poole niedawno usłyszała podczas rozprawy wyrok skazujący. Sąd zarządził w jej sprawie karę pozbawienia wolności na okres 10 lat.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie żyje wielki gwiazdor światowej muzyki. Jego „We Are the World” znają wszyscy
  2. TVP przekazała smutną informację. Nie żyje zasłużony samorządowiec
  3. To prawdziwy cud! Poszukiwany górnik z Rudnej odnaleziony żywy
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu