Śląsk: Wyłowiono ciało noworodka. Gdy policjanci zobaczyli, co ma na szyi, zamarli

Śląsk: Wyłowiono ciało noworodka. Gdy policjanci zobaczyli, co ma na szyi, zamarli Źródło: fot. pixabay.com/christianabella

Noworodek został znaleziony w jednej z rzek na Śląsku. Okrutna zbrodnia wstrząsnęła całą okolicą. Policjanci na ciele dziecka znaleźli coś, co zmroziło im krew w żyłach.

Noworodek jest całkowicie zależny od swojej matki, bez której nie ma najmniejszej szansy na przeżycie. Znacząca większość kobiet wiedząc, że rośnie w nich nowe życie, odczuwa bardzo silny instynkt macierzyński, który karze im opiekować się swoim maleństwem najlepiej jak potrafią. Niestety niektóre z nich nie mają w życiu lekko, ale mimo to nie poddają się. Jednak inne osoby uciekają się czasami do naprawdę makabrycznych metod.

Noworodek wyłowiony z rzeki na Śląsku

Wiele osób nie wyobraża sobie, jak można skrzywdzić dziecko, a tym bardziej noworodka. Niestety historia pełna jest sytuacji, kiedy to dzieci były odnajdywane już martwe, albo rodziły się w warunkach przypominających sceny z filmów grozy. Dzieciobójstwo ma historię długą, jak cała rasa ludzka, jednak teraz kobiety, które nie chcą wychowywać swoich dzieci, mają całą masę możliwości, aby maluch przeżył, a ona nie musiały się nim opiekować.

Mimo to wciąż napływają do nas historie o osobach, które decydują się na zabicie własnego dziecka, co nie mieści się w głowie.

Mieszkaniec gminy Szczekociny wczoraj dokonał makabrycznego odkrycia. Podczas spaceru nad rzeką Krzytnią zauważył ciało dziecka. Oczywiście na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby, a nagie ciało dziewczynki wyłowione. Niestety było już zbyt późno na udzielenie jakiejkolwiek pomocy. Jednak policjanci na ciele dziewczynki znaleźli coś, co może wskazywać na przyczynę jej śmierci.

Na szyi dziewczynki została zabezpieczona różowa wstążka, co może wskazywać, że dziecko zostało uduszone. Trwają poszukiwania matki niemowlęcia oraz zaplanowano wykonanie sekcji zwłok dziecka, które wykaże faktyczną przyczynę zgonu dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety funkcjonariusze dysponują bardzo małą ilością poszlak i proszą osoby, które mogą cokolwiek wiedzieć w tej sprawie o kontakt. Nie jest nawet pewne, czy kobieta, która porzuciła swoje dziecko, pochodzi z regionu, gdzie znaleziono ciało dziewczynki.

Miejmy jednak nadzieję, że winni tej okropnej zbrodni odpowiedzą za swoje czyny. Matce, która pozbawia życia swoje dziecko w okresie porodu i pod wpływem jego przebiegu przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat więzienia, jednak czyn ten może zostać potraktowany jako morderstwo, a wtedy kara może być znacznie wyższa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

 

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News