Noworodek
Fot. Pexels
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Wyrodna matka zabiła swoje 1,5 miesięczne niemowle. Powód sprawi, że się popłaczecie

Noworodek wymaga specjalnych pokładów cierpliwości i uwagi. Niestety, nie każdy człowiek, który decyduje się na zostanie rodzicem, zdaje sobie z tego sprawę. Światło dzienne ujrzała kolejna tragiczna historia, w której matka zamordowała własne dziecko.

Noworodek z Olsztyna potrzebował tego, co wszystkie inne dzieci w jego wieku - troski, odrobiny ciepła i kochającego domu. Niestety, zamiast tego otrzymał małą trumnę i własne miejsce na cmentarzu. Jego życie zakończyło się, zanim tak naprawdę się zaczęło. Takie piekło zgotowała mu najbliższa osoba - mama.

Noworodek pożegnał się z życiem, bo robił to, co każde normalne dziecko

Kiedy 29-letnia Renata z Olsztyna została mamą, radości nie było końca. Zarówno ona, jak i jej mąż Rafał, byli gotowi na dziecko. Niestety, tak im się tylko wydawało. Kiedy przyszło bolesne zetknięcie z rzeczywistością, kobieta nie wytrzymała presji jaka na nią spłynęła. Pewnego dnia, w jeden z wielu piątkowych poranków, wzięła swoje 1,5 miesięczne niemowlę na ręce i z całym impetem cisnęła nim o podłogę. Powód? Dziecko nie chciało przestać płakać. - To była kolejna nieprzespana noc, byłam padnięta. Nosiłam go na rękach, bujałam, ale nie pomagało, dalej płakał. Wtedy coś we mnie pękło, nie wytrzymałam - szokująco opowiedziała kobieta. Kobieta najpierw uderzyła chłopcem o łóżko. Gdy ten nie chciał przestać płakać, postanowiła użyć "radykalniejszych środków". Złapała niemowlę za nóżki i uderzała naprzemiennie o ścianę i podłogę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Była zbrodnia, nie ma kary. Sąd zadecydował o umorzeniu sprawy

Chociaż tragiczne wydarzenia miały miejsce przeszło dwa lata temu, to wyrok w tej sprawie zapadł dopiero w ostatnich dniach. Przez cały ten czas sąd próbował dowieść prawdy oraz odnaleźć źródło tak bestialskiego zachowania kobiety. Wyniki tego śledztwa są szokujące. 29-letnia dzieciobójczyni, chociaż groziło jej dożywocie, nie trafi do więzienia. Wróci spokojnie do swojego mieszania, bowiem biegli sądowi uznali, że w momencie popełniania przestępstwa była niepoczytalna. To wystarczyło, aby umorzyć sprawę. Po dziś dzień z szoku nie mogą wyjść sąsiedzi. Ich zdaniem małżeństwo było zupełnie normalne, a ich zachowanie w niczym nie odbiegało od innych członków społeczeństwa. Mąż kobiety pracował, a ona zajmowała się ich dzieckiem. Nikt nie przypuszczał, że za ścianą wydarzy się tak ogromna tragedia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda Tańca z Gwiazdami ZMIAŻDŻYŁA ten program. Szokujące oświadczenie
  2. Książę Karol ma nieślubnego syna?! Kochanka ujawniła pikantne szczegóły
  3. Niewiarygodne wyznanie żony legendarnego aktora. „Ubecy straszyli, że powiedzą mi o jego zdradach”
  4. SZOK na spotkaniu opłatkowym PiS! U boku Kaczyńskiego pojawił się niespodziewany gość
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News