Noworodek padł ofiarą brutalnego gwałtu. Chociaż brzmi to jak pomysł na dramat filmowy, wydarzyło się to naprawdę. 14 dniowe dziecko jest w stanie krytycznym i walczy o życie w szpitalu. Tego haniebnego czynu dopuścił się 25 letni mężczyzna, który przebywa już w więzieniu. 

Noworodek stał się obiektem pożądania seksualnego, co przekracza wszelkie możliwe normy. Nawet w więzieniu, gdzie przebywają przecież ludzie mający najróżniejsze przewinienia na swoim koncie, bardzo nienawidzą pedofilów. Przekonał się o tym również sprawca wyżej wymienionego czynu.

Życie pedofila i gwałciciela zagrożone

25 letni mężczyzna, od razu po tym jak został umieszczony w zakładzie karnym, musiał zostać osadzony w specjalnej, monitorowanej przez 24h/dobę celi. Wszystko przez to, że inni skazani zaczęli zagrażać jego życiu. Służba więzienna miała również obawy o to, że gwałciciel sam targnie się na swoje życie.

– Osadzony znajduje się w bezpiecznej jednostce dla własnej ochrony. Jest również pod całodobowym monitoringiem na wypadek, gdyby próbował popełnić samobójstwo. Jestem prawie pewny, że gdyby jakikolwiek inny więzień zbliżył się do niego, zlinczowałby go — w rozmowie z dziennikiem „The Sun” zdradził jeden z pracowników więzienia. Północnoirlandzcy policjanci nie ujawniają personaliów sprawcy. Natomiast w Irlandzkich mediach pojawiło się zdjęcie sprawcy i ofiary.

Noworodek walczy o życie

Dwutygodniowe dziecko trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Lekarze ze szpitala w Belfaście, bo właśnie tam przebywa maleństwo, określają jego stan zdrowia jako krytyczny. Jeszcze nie wiadomo, czy dziecko przeżyje. Skutki brutalnego gwałtu mogą okazać się zbyt rozległe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciężko chore gwiazdy. Zmagają się z okropną chorobą każdego dnia

Pedofil i gwałciciel usłyszał już zarzuty i został umieszczony w zakładzie karnym w Maghaberry. Będzie tam przebywał do kolejnej rozprawy sądowej, która ma odbyć się już w najbliższą środę, 10 października. Policja, w celu dbania o bezpieczeństwo sprawcy, nie ujawniała jego danych osobowych. Mimo to, zdjęcie oskarżonego wraz z 14 dniową ofiarą pojawiło się w irlandzkich mediach. Jak podaje telewizja BBC, życie mężczyzny jest zagrożone.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzina wyryła na grobie Zbigniewa Wodeckiego poruszający napis. Nie zapomnicie go
  2. Potężne siły z kraju i zagranicy chcą zniszczyć Mateusza Morawieckiego. Prawica ujawnia kulisyMamy nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! Morze alkoholu, tłumy gwiazd, co tam się nie działo!

Rozenek i inne gwiazdy, które mają dzieci dzięki in vitro

Zobacz również