To on brutalnie zgwałcił 14-dniowego noworodka. Właśnie dostał ochronę

To on brutalnie zgwałcił 14-dniowego noworodka. Właśnie dostał ochronę

Noworodek padł ofiarą brutalnego gwałtu. Chociaż brzmi to jak pomysł na dramat filmowy, wydarzyło się to naprawdę. 14 dniowe dziecko jest w stanie krytycznym i walczy o życie w szpitalu. Tego haniebnego czynu dopuścił się 25 letni mężczyzna, który przebywa już w więzieniu. 

Noworodek stał się obiektem pożądania seksualnego, co przekracza wszelkie możliwe normy. Nawet w więzieniu, gdzie przebywają przecież ludzie mający najróżniejsze przewinienia na swoim koncie, bardzo nienawidzą pedofilów. Przekonał się o tym również sprawca wyżej wymienionego czynu.

Życie pedofila i gwałciciela zagrożone

25 letni mężczyzna, od razu po tym jak został umieszczony w zakładzie karnym, musiał zostać osadzony w specjalnej, monitorowanej przez 24h/dobę celi. Wszystko przez to, że inni skazani zaczęli zagrażać jego życiu. Służba więzienna miała również obawy o to, że gwałciciel sam targnie się na swoje życie. - Osadzony znajduje się w bezpiecznej jednostce dla własnej ochrony. Jest również pod całodobowym monitoringiem na wypadek, gdyby próbował popełnić samobójstwo. Jestem prawie pewny, że gdyby jakikolwiek inny więzień zbliżył się do niego, zlinczowałby go — w rozmowie z dziennikiem "The Sun" zdradził jeden z pracowników więzienia. Północnoirlandzcy policjanci nie ujawniają personaliów sprawcy. Natomiast w Irlandzkich mediach pojawiło się zdjęcie sprawcy i ofiary.

Noworodek walczy o życie

Dwutygodniowe dziecko trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Lekarze ze szpitala w Belfaście, bo właśnie tam przebywa maleństwo, określają jego stan zdrowia jako krytyczny. Jeszcze nie wiadomo, czy dziecko przeżyje. Skutki brutalnego gwałtu mogą okazać się zbyt rozległe.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pedofil i gwałciciel usłyszał już zarzuty i został umieszczony w zakładzie karnym w Maghaberry. Będzie tam przebywał do kolejnej rozprawy sądowej, która ma odbyć się już w najbliższą środę, 10 października. Policja, w celu dbania o bezpieczeństwo sprawcy, nie ujawniała jego danych osobowych. Mimo to, zdjęcie oskarżonego wraz z 14 dniową ofiarą pojawiło się w irlandzkich mediach. Jak podaje telewizja BBC, życie mężczyzny jest zagrożone.Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina wyryła na grobie Zbigniewa Wodeckiego poruszający napis. Nie zapomnicie go
  2. Potężne siły z kraju i zagranicy chcą zniszczyć Mateusza Morawieckiego. Prawica ujawnia kulisyMamy nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! Morze alkoholu, tłumy gwiazd, co tam się nie działo!
Następny artykuł