Mama urodziła i aż zamarła na widok córeczki. Nagle pojęła, że wydała na świat noworodka innego niż wszystkie dzieci

Mama urodziła i aż zamarła na widok córeczki. Nagle pojęła, że wydała na świat noworodka innego niż wszystkie dzieci Źródło: Pixabay/Rainer Maiores

Noworodek, którego ta kobieta wydała na świat, był inny niż wszystkie dzieci. Gdy rodzice zobaczyli maleństwo po raz pierwszy, aż zamarli. Maluch znacznie różnił się od innych niemowlaków.

Noworodek przyszedł na świat wyglądając zupełnie inaczej niż inne dzieci. Gdy matka ujrzała swoją córeczkę po raz pierwszy, aż zamarła. To dziecko zdecydowanie wyróżniało się swoim wyglądem na porodówce. 

Noworodek z rzadką przypadłością 

Noworodek, którego urodziła Courtney, znacznie różniło się od wszystkich innych dzieci. Gdy tylko kobieta ujrzała swoje maleństwo, natychmiast zauważyła grubą, żółto-białą błonę na jego skórze. Malutkie ciałko pokryte było również tajemniczymi ranami. 

Jak się okazało, dziecko cierpi na rzadką przypadłość, która objawia się właśnie w taki dziwaczny sposób. Przez pierwsze dwa tygodnie życie mała Brenna była pod baczną obserwacją lekarzy, a rodzicom nie pozwalano się do niej zbliżać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjątkowy wygląd 

Po dokładnej analizie zdiagnozowano u dziewczynki chorobę o nazwie Rybia Łuska Arlekinowa. Objawia się ona tym, że skóra rośnie 14 razy szybciej niż normalnie, przez co dużo częściej powstają podrażnienia i zaczerwienienia. Atakuje ona również oczy, usta i nos chorego. 

Jest to przypadłość, która będzie miała ogromny wpływ na życie tego dziecka. W związku z wyglądem skóry dziewczynki, natychmiast wyróżnia się ona wśród innych dzieci. Część osób, które nie są zaznajomione z diagnozą i objawami tej choroby, traktuje ją z niechęcią. Często zdarza się, że Brenna wytykana jest palcami na ulicy. Ludzie boją się bowiem tego, czego nie rozumieją. 

Dla rodziców ta diagnoza była prawdziwym ciosem, ale Courtney i jej partner bezwarunkowo kochają swoją córeczkę i robią wszystko, żeby miała ona jak najlepsze dzieciństwo. Bardzo boli ich to, jak inni traktują dziewczynkę. 

- Przecież to, że moja córka wygląda inaczej, nie oznacza, że można ją gorzej traktować - wyznała zasmucona mama chorej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Zdecydowanie wolą, gdy ktoś pyta ich o dolegliwości Brenny, niż jak rozmówcy unikają tematu albo udają, że wcale nie wpatrują się w dziecko. Zupełnie normalnie dziewczynkę traktuje natomiast jej starszy brat Connor, który od samego początku stał się jej najlepszym przyjacielem. 

Źródło: Screen/Lolmania

Źródło: Screen/Lolmania

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa płaca w 2020 roku. Wiemy ile DOSTANIESZ na rękę
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Koszmar, pociąg stanął w ogniu, ludzie wyskakiwali przez okna. 62 pasażerów nie żyje, 31 jest rannych, tragedia za granicą
  4. Położne aż zbladły gdy zobaczyła jej synka. Mama spojrzała na jego twarz i sama omal nie zemdlała, nie spodziewała się takiego widoku
  5. Zmieszaj trzy tanie składniki i wypij przed snem. W ten sposób szybko zaczniesz tracić zbędne kilogramy

 

Źródło: Lolmania 

Następny artykuł