Usłyszał krzyki kobiety i odebrał jej poród. Gdy dowiedział się, co się stało z dzieckiem, musiał podjąć decyzję, która zmieniła jego życie

Usłyszał krzyki kobiety i odebrał jej poród. Gdy dowiedział się, co się stało z dzieckiem, musiał podjąć decyzję, która zmieniła jego życie Źródło: facebook/marc_hadden/

Maleńki noworodek przyszedł na świat nagle, jednak dzięki odpowiedniej reakcji strażaka, poród przebiegł bez większych komplikacji. Już kilka godzin później wydarzyło się coś, co zupełnie odmieniło życie jego i jego żony.

Noworodek, którego poród odebrał, zupełnie go rozczulił. Mężczyzna nie był w stanie powstrzymać emocji, które w błyskawicznym tempie przechodziły od radości do wzruszenia. Funkcjonariusz nie podejrzewał, że zaledwie chwilę później stanie się coś tak nieprawdopodobnego. Nagle losy maleństwa znalazły się w jego rękach. 

Odebrał poród kobiety. Noworodek urodził się silny i zdrowy 

Marc Hadden od wielu lat jest strażakiem i podczas swojej pracy interweniował już w wielu zgłoszeniach. Pewnego dnia otrzymał jednak najbardziej zaskakujące, które wpędziło go w niewielkie zakłopotanie. Po przybyciu pod wskazany adres usłyszał krzyk kobiety, która właśnie zaczęła rodzić. Na dotarcie do szpitala było już zbyt późno, dlatego Marc zadecydował o przyjęciu na świecie maleństwa. 

Po dłuższej chwili akcja porodowa doczekała się szczęśliwego finału, a po przybyciu na miejsce pogotowia, Hadden mógł zakończyć służbę i wrócić do domu. Jego podekscytowanie i duma sięgały zenitu, a całą historię od razu opowiedział swojej żonie Beth. Niespodziewanie otrzymał telefon z druzgoczącą informacją. Świeżo upieczona mama oddała małą dziewczynkę, której nadała imię Grace, do adopcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Decyzja odmieniła jego życie 

Marc i Beth mieli już dwójkę synów, jednak od dawna marzyli o trzecim potomku. Mimo usilnych starań dowiedzieli się, że jedynym rozwiązaniem jest adopcja. Choć byli pewni, że chcą się jej podjąć, długo zwlekali z decyzją. Gdy tylko dowiedzieli się o maleńkiej Grace, którą właśnie zostawiła mama, od razu wiedzieli co zrobić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas pogrzebu Woźniaka-Staraka leżał mały przedmiot. Powodował ogromne wzruszenie

2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

Nazajutrz udali się do ośrodka adopcyjnego, a po wielu rozmowach i dopełnieniu formalności, dziewczynka pełnoprawnie stała się ich córką. Teraz ich rodzina jest taka, o jakiej zawsze marzyli. Dziś, 7 lat później, Grace ma nie tylko kochających rodziców, ale i wspaniałych braci, którzy pilnują jej bezpieczeństwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pogrzeb Woźniaka-Staraka odbędzie się w NIEDOZWOLONYM miejscu. Sensacyjne doniesienia, bogata rodzina dostała specjalne pozwolenie 
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Myślał, że pies nie żyje i zakopał zwierzę. Nagle spod ziemi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki
  4. Niesamowite kazanie księdza na mszy podczas pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same płyną do oczu
  5. Nastolatek pojechał do lasu na rowerze. Po kilku godzinach rodzice odebrali telefon, który zmroził im krew w żyłach

Źródło: newsner

Następny artykuł